FORUM SBL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SBL Forum

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

arka sıradakiler!! bu diziyi tek geçerim!

+3
tüLin !
merve
su_130
7 posters
YazarMesaj
su_130

su_130

arka sıradakiler!! bu diziyi tek geçerim! Empty
MesajKonu: arka sıradakiler!! bu diziyi tek geçerim!   arka sıradakiler!! bu diziyi tek geçerim! EmptyPaz Haz. 15 2008, 22:42

izleyen var mı bilmiorum ama ben bayılıorum bu diziye:D zaten pek de ilgilendirmio benceee forever arka sıradakiler!
merve

merve

Kadın Mesaj Sayısı : 92
Sınıf : 9/B

MesajKonu: Geri: arka sıradakiler!! bu diziyi tek geçerim!   arka sıradakiler!! bu diziyi tek geçerim! EmptyPtsi Haz. 16 2008, 12:42

ben de çok seviyorum bu diziyi,saffetin annesi fln girdi olaylar karıştı güzel dizi Cool
tüLin !

tüLin !

Kadın Mesaj Sayısı : 181
Sınıf : 11/Cc

MesajKonu: Geri: arka sıradakiler!! bu diziyi tek geçerim!   arka sıradakiler!! bu diziyi tek geçerim! EmptyPerş. Haz. 19 2008, 20:09

katılıyorum size çok güzel bi dizi Wink
su_130

su_130

MesajKonu: Geri: arka sıradakiler!! bu diziyi tek geçerim!   arka sıradakiler!! bu diziyi tek geçerim! EmptyPerş. Haz. 19 2008, 20:38

çok güzel bi dizi mi!! aaahh tülün ahhhh:D ben bu diziyi izlicem die sınavlarda kopya çekmek zorunda kalıodum:D her pazartesi sınavdan önce kızlar bana yardım edin bende size arka sıradakileri anlatıyım diodum puhahaa yaa:D
chady
Mini_SBL
Mini_SBL
chady

Kadın Mesaj Sayısı : 579
Sınıf : 12-C ;)

MesajKonu: Geri: arka sıradakiler!! bu diziyi tek geçerim!   arka sıradakiler!! bu diziyi tek geçerim! EmptyCuma Haz. 20 2008, 21:45

bilmezmiim seni Very Happy ben pek izlemiorum ama okadar çok güzel dedin ki seyretcem bu sefer Very Happy sezon finalline girmdi mi o da??
su_130

su_130

MesajKonu: Geri: arka sıradakiler!! bu diziyi tek geçerim!   arka sıradakiler!! bu diziyi tek geçerim! EmptyPaz Haz. 22 2008, 21:26

yarabbiiimm iannamıorummm şu NAZAN'a sinir oldummm!!!!kesinlikle uykum kaçtı uyku tutmuo yani şuan!!aman durun ya bi tane adam akllı dizim var zaten o da sezon finaline girmesin..
chady
Mini_SBL
Mini_SBL
chady

Kadın Mesaj Sayısı : 579
Sınıf : 12-C ;)

MesajKonu: Geri: arka sıradakiler!! bu diziyi tek geçerim!   arka sıradakiler!! bu diziyi tek geçerim! EmptyPaz Haz. 22 2008, 21:38

ay sen dizi yüzünden mi uyumadın bende diorum benm kız bu saatte çoktan uyurdu dıe Very Happy Very Happy
su_130

su_130

MesajKonu: Geri: arka sıradakiler!! bu diziyi tek geçerim!   arka sıradakiler!! bu diziyi tek geçerim! EmptySalı Haz. 24 2008, 18:23

kıs şimdi adaya gittik geldik iki saat dayımlarda oturduk orda izledim hay izlemez olaydım şu nazan!!! tövbe tövbe bak düşündükçe sinirim tepeme çıkıo! öle işte uyunur mu beaaa içim kötü oldu zaten iboyla sibel e
N!goré++i

N!goré++i

Kadın Mesaj Sayısı : 293
Sınıf : Okulun en neşeli sınıfı : )

MesajKonu: Geri: arka sıradakiler!! bu diziyi tek geçerim!   arka sıradakiler!! bu diziyi tek geçerim! EmptyCuma Haz. 27 2008, 12:08

katılıyorum acayip gıcık oldum o kıza
dERYaa..

dERYaa..

Kadın Mesaj Sayısı : 367
Sınıf : 12.d sÖZEL..

MesajKonu: Geri: arka sıradakiler!! bu diziyi tek geçerim!   arka sıradakiler!! bu diziyi tek geçerim! EmptyC.tesi Ağus. 23 2008, 21:21

evet tekrarlarını izledim ve gerçekten harika=)......
tüLin !

tüLin !

Kadın Mesaj Sayısı : 181
Sınıf : 11/Cc

MesajKonu: Geri: arka sıradakiler!! bu diziyi tek geçerim!   arka sıradakiler!! bu diziyi tek geçerim! EmptyPaz Ağus. 24 2008, 09:36

yeni bölümleri başlıyoooo bence kesnlkle izleyin ! Wink
dERYaa..

dERYaa..

MesajKonu: Geri: arka sıradakiler!! bu diziyi tek geçerim!   arka sıradakiler!! bu diziyi tek geçerim! EmptyPaz Ağus. 24 2008, 10:00

NE ZAMAN..??? Laughing
meLadd_yY

meLadd_yY

Kadın Mesaj Sayısı : 136
Sınıf : 11.D SbL

MesajKonu: Geri: arka sıradakiler!! bu diziyi tek geçerim!   arka sıradakiler!! bu diziyi tek geçerim! EmptyC.tesi Ağus. 30 2008, 10:59

Pazr gnü başlıo sanrm yhaa Very Happy Very Happy Alt yazlar gecıo gamze ölcek mi acaba die Very Happy lol! lol!
dERYaa..

dERYaa..

MesajKonu: Geri: arka sıradakiler!! bu diziyi tek geçerim!   arka sıradakiler!! bu diziyi tek geçerim! EmptyC.tesi Ağus. 30 2008, 16:14

evet gamze ölcek mi??? eda buluncak mı??? kemal kurtulcak mı??? Laughing Laughing Laughing yarın başlıo..... çok heyecanlı.... lol!

arka sıradakiler!! bu diziyi tek geçerim!
1 sayfadaki 1 sayfası