FORUM SBL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SBL Forum

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Çek Cumhuriyeti Maçı

+5
±ze®©in61
AnthRaX
FELLUCE
biohazard1
Bu®@k
9 posters
YazarMesaj
Bu®@k

Bu®@k

Erkek Mesaj Sayısı : 252
Sınıf : 10-A

Çek Cumhuriyeti Maçı Empty
MesajKonu: Çek Cumhuriyeti Maçı   Çek Cumhuriyeti Maçı EmptyPaz Haz. 15 2008, 12:35

Terim ilk 11'i açıkladı !..

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim kritik Çek Cumhuriyeti karşılaşmasının ilk 11'ini açıkladı. Tecrübeli teknik adamın maç öncesinde düzenlediği basın toplantısında açıkladığı kadro şu şekilde: Volkan, Hamit, Emre Güngör, Servet, Hakan Balta, Arda, Tuncay, Mehmet Topal, Aurelio, Semih Nihat.
Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, Çek Cumhuriyeti maçının final havasında geçeceğini belirterek, ''Umarım, maçın başında yapmak istediklerimizi sonuna kadar götürürüz ve sonuç lehimize olur'' dedi.

Fatih Terim, Avrupa Futbol Şampiyonası finallerinde, mücadele ettiği A Grubu'ndaki son maçında yarın TSİ 21.45'de Çek Cumhuriyeti ile karşılaşacak olan A Milli Takımın, şampiyona öncesi bu kadar deneyimli olmadığını belirterek, şöyle konuştu:

''Ama başarıya aç bir takımdı. Eleme grubu maçlarında, İsviçre maçında elimizden geleni yaptık. Çek Cumhuriyeti maçında da final maçı havasında oynayarak elimizden gelen başarıyı ortaya koyacağız. Her ne kadar kendimizi işimize versek de özellikle maksatlı yorumlar yapan, huzurumuzu kaçırmak için bu yayınlara hala devam edenleri biliyoruz. Yabancı basının bu tür haberlerini anlıyorum da bizim basına anlam veremiyorum. Şuraya bakar mısınız. Çok önemli bir maçın arifesinde neleri konuşuyoruz. Şimdilik daha fazla bu konuyu konuşmak istemiyorum. Ama İstanbul'a dönünce bu arkadaşlarla hesaplaşacağız.''

Terim, istatistiklere bakınca Çek Cumhuriyeti'nin, Türkiye'ye karşı bariz bir üstünlü olduğunu hatırlatarak, ''İstatistiklere bakınca Çekler çok daha başarılı olmuş. Ama biz de bir çok seriyi bozduk. En son İstanbul'daki maçta 2-0'dan 2-2'ye getirdik. Demek ki bizim kazanma zamanımız gelmiş. Çekler, özellikle penaltılarda 20'de 20 atmışlar. Ama her seri bir yerde bozulur. Demek ki bu serinin bozulma zamanı gelmiştir bizim için'' diye konuştu.

Maçın penaltılara kalmaması için ellerinden geleni yapacaklarını ifade eden Terim, sözlerini şöyle sürdürdü:

''Umuyorum 90 dakika içinde işi bitiririz. Bunun için de muhakkak ki oyun dahilinde hamlelerimiz olacak. Zaten ben oyuncularımı penaltıya çalıştırmadım, bugün de çalıştırmayacağım. Maçı kazanmak için oyun içinde hangi hamleyi yapmamız gerekiyorsa risk alarak onu da yapacağız.''
Sakat futbolcuların durumuyla ilgili de açıklamalarda bulunan Fatih Terim, ''Emre Belözoğlu ve Tümer kesin oynamayacak. Servet ise düz koşu yapacak. Maça kadar daha 24 saatimiz var. Öyle ümit ediyorum ki yarın oynayabilecek'' dedi.

Terim, bir çok takımın yıldız futbolcularının ciddi anlamda sakatlandığını ve maçları tamamladıklarını ifade ederek, ''Bizim Carnavalo, Frei gibi takımdan çıkacak kadar sakat futbolcumuz olmadı. Bu da sağlık ekibimizin ne kadar iyi çalıştığını gösteriyor'' diye konuştu.

Havanın yağmurlu olmasının her 2 takım açısından da aynı şartları taşıdığına dikkati çeken Terim, ''Havanın yağmurlu olması sadece bizi değil, her 2 takımı da aynı ölçüde etkiliyor. Ama umarım İsviçre maçındaki tufanı yaşamayız. Onun dışındaki her şarta uyacaktır takımımız'' dedi.

ÇEK CUMHURİYETİ MAÇININ ON BİRİ
Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim toplantının son bölümünde sürpriz bir şekilde Çek Cumhuriyeti maçının on birini şöyle açıkladı:

Volkan, Hamit, Emre Güngör, Servet, Hakan Balta, Arda, Tuncay, Mehmet Topal, Aurelio, Semih ve Nihat.
Öte yandan milli takım, yarın maçın yapılacağı Cenevre Stadı'nda 15 Dakikası basına açık olmak üzere son çalışmasını yaptı. Fatih Terim yönetiminde yapılan idmanda basına açık bölümde kısa süreli topla çalışma yapan (A) Millilerin, kapalı bölümde ise yarınki maçın taktiğini çalışacağı öğrenildi.
biohazard1

biohazard1

Erkek Mesaj Sayısı : 237
Sınıf : 11/C

MesajKonu: Geri: Çek Cumhuriyeti Maçı   Çek Cumhuriyeti Maçı EmptyPaz Haz. 15 2008, 16:29

Haydi Türkiye'm sevindir bizi
Bu®@k

Bu®@k

MesajKonu: Geri: Çek Cumhuriyeti Maçı   Çek Cumhuriyeti Maçı EmptyPaz Haz. 15 2008, 19:45

ilk yarı mağlubuz Sad hadi hayırlısı
FELLUCE
Mod
Mod
FELLUCE

Erkek Mesaj Sayısı : 777
Sınıf : emekçi sınıfı:)

MesajKonu: Geri: Çek Cumhuriyeti Maçı   Çek Cumhuriyeti Maçı EmptyPaz Haz. 15 2008, 20:36

gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooolllllllllllll N İ H A T K A H V E C İ HAKEME RAĞMEN BU MAÇ HAKEDENİN OLACAK
http://www.nolur.com
FELLUCE
Mod
Mod
FELLUCE

MesajKonu: Geri: Çek Cumhuriyeti Maçı   Çek Cumhuriyeti Maçı EmptyPaz Haz. 15 2008, 20:38

ALLAAAHIM RÜYAMI BU RÜYAMI BU ÇEYREK FİNALDEYİZ BİZLER İNANDIK SİZDE İNANIN HADİ SON 4 DAKKA
FELLUCE
Mod
Mod
FELLUCE

MesajKonu: Geri: Çek Cumhuriyeti Maçı   Çek Cumhuriyeti Maçı EmptyPaz Haz. 15 2008, 20:40

kartı bi tarafına sok .iç hakem b olsun bu maç bizim olacak
FELLUCE
Mod
Mod
FELLUCE

MesajKonu: Geri: Çek Cumhuriyeti Maçı   Çek Cumhuriyeti Maçı EmptyPaz Haz. 15 2008, 20:42

tuncay yerine servet geçseydi kalenin yarısı o zaten
AnthRaX
Mod
Mod
AnthRaX

Erkek Mesaj Sayısı : 339
Sınıf : onbir ce
İş/Hobiler : ---
Lakap : ---

MesajKonu: Geri: Çek Cumhuriyeti Maçı   Çek Cumhuriyeti Maçı EmptyPaz Haz. 15 2008, 20:44

YENDİİİİİİİİİKKKKKKKKKKKKKKKKK
FELLUCE
Mod
Mod
FELLUCE

MesajKonu: Geri: Çek Cumhuriyeti Maçı   Çek Cumhuriyeti Maçı EmptyPaz Haz. 15 2008, 20:46

bekle bizi viyana 2.merzifonlu kara mustafa paşa geliyor ve dahada sağlam geliyor alayınıza isyan ulamnnnn cheers cheers cheers cheers cheers
±ze®©in61
V.I.P.
V.I.P.
±ze®©in61

Erkek Mesaj Sayısı : 1855
Sınıf : 11/D
İş/Hobiler : müzik, bilgisayar, ders...
Lakap : LaZ

MesajKonu: Geri: Çek Cumhuriyeti Maçı   Çek Cumhuriyeti Maçı EmptyPaz Haz. 15 2008, 20:52

yok bööle bişe yaa. vallaha. olmıcak şeyler oldu gene. avrupa bizi istio demekki.
Bu®@k

Bu®@k

MesajKonu: Geri: Çek Cumhuriyeti Maçı   Çek Cumhuriyeti Maçı EmptyPtsi Haz. 16 2008, 07:31

Allahım bu bi mucize olmalı dk 75 tarihinde hiç yenemediğin çek cumhuriyetine 2-0 mağlupsun adamlar eleme grubunda toplam 5 gol yemişler kalede bir dünya yıldızı peter cech var tam herşey bitti derken arda çıkıor sahneye herkesi umutlandırıyor bütün türkiye başlıyor dua etmeye dk 87 hamit içeriye ortalıyor aman yarabbi nasıl olur dünyanın en iyi kalecilerinden biri denilen peter cech topu elinden kaçırıveriyor sanki peter cech in elleri arasından bir güç topu cechin önünden alıyor nihatın önüne indiriveriyor nihata sadece yuvarlamak kalıyor şükürler olsun yarabbim dualarımız kabul oldu bide penaltılarda yardım etsen herkes kendini penaltılara hazırlarken bizim oyuncularımız durmuyor volkan aut kullanırken arda hadi çabuk at diyor atda bu işi penaltılara bırakmadan bitirelim bitirelim de bütün türkiye bizimle gurur duysun volkan atıyor top savunmadan sekiyor sabrinin önüne düşüveriyor sabri nihat ı görüyor nihatda kaleyi ve gooooooooooool allahım bu bi rüyamı biri bana tokat atsın atıyorum tvye bakıyorum hayır rüya deil bu bir mucize hadi pröjfeld bitir şu maçı ne 4 dk mı dulara başlıyoruz gene aman dikkat ne yaptın volkan ne gerk var şimdi o harekete yakıştı mı senin gibi adama oyuncu değişikliğide bitti kim geçcek kaleye tuncay geçio 2 dakika kalmış allah korusun bi gol yersek penaltılarda tuncay var kalede allahım yardım et bize offfff ne 4 dk miş bitir artık şu maçı ve bittttttttttiiiii bitti çeyerek finaldeyiz hiçkimsenin güvenmediği o takım avrupanın ilk 8 inde helal olsun volkan,hamit,hakan,emre aşık,emre güngör,servet,gökhan,aurelio,mehmet topal,tuncay,arda,kazım,sabri,ayhan,nihat,semih,rüştü,emre belezoğlu,rüştü,tolga,mevlüt,gökdeniz,uğur,fatih hoca,müfit hoca,oğuz hoca,metin hoca ve emeği geçen herkes helal olsunsize güvenmeyenlere en güzel cevabı verdiniz sahada artık herkes inanıyor size karel brückner in de dediği gibi türkiye her takımı yenebilecek güçte
biraz mucize faktörünü ön plana çıkardığım bir yazı oldu ama 75 dakika top oyanamayıp 2-0 mağlup durumdaki bir takımın 15 dakikada 3 gol bulup maçı çevirmesi futbolla açıklanabilrmi rıdwan dilmen in de dediği gibi futbol dışı bir olay bu ve son olarak arda nın dediği gibi artık şükretme zamanı tekrardan helal olsun size bütün türkiye sizinle gurur duyuyor
lordalfa

lordalfa

Erkek Mesaj Sayısı : 122
Sınıf : 9/B
İş/Hobiler : Amele

MesajKonu: Geri: Çek Cumhuriyeti Maçı   Çek Cumhuriyeti Maçı EmptyPtsi Haz. 16 2008, 16:34

amerikan değiliz ki paramızolsun...
italyan değiliz ki modamız olsun...
rus değiliz ki bombamız olsun...
BİZ TÜRKÜZ TÜRK, HERKES AKILLI OLSUNNN...
Çek Cumhuriyeti Maçı Thumb_287993704 Çek Cumhuriyeti Maçı Thumb_909315418 Çek Cumhuriyeti Maçı Thumb_994945225 Çek Cumhuriyeti Maçı Thumb_702547131
FELLUCE
Mod
Mod
FELLUCE

MesajKonu: Geri: Çek Cumhuriyeti Maçı   Çek Cumhuriyeti Maçı EmptyPtsi Haz. 16 2008, 16:37

lord45 demiş ki:
amerikan değiliz ki paramızolsun...
italyan değiliz ki modamız olsun...
rus değiliz ki bombamız olsun...
BİZ TÜRKÜZ TÜRK, HERKES AKILLI OLSUNNN...
Çek Cumhuriyeti Maçı Thumb_287993704 Çek Cumhuriyeti Maçı Thumb_909315418 Çek Cumhuriyeti Maçı Thumb_994945225 Çek Cumhuriyeti Maçı Thumb_702547131
EYVALLAH KOÇUM
lordalfa

lordalfa

MesajKonu: Geri: Çek Cumhuriyeti Maçı   Çek Cumhuriyeti Maçı EmptySalı Haz. 17 2008, 10:46

Çek Cumhuriyeti Maçı Thumb_424860632
FELLUCE
Mod
Mod
FELLUCE

MesajKonu: Geri: Çek Cumhuriyeti Maçı   Çek Cumhuriyeti Maçı EmptySalı Haz. 17 2008, 19:23

lord45 demiş ki:
Çek Cumhuriyeti Maçı Thumb_424860632
orjinal cevaplarına hastayım adamım lol! lol!
werebi

werebi

Kadın Mesaj Sayısı : 56

MesajKonu: Geri: Çek Cumhuriyeti Maçı   Çek Cumhuriyeti Maçı EmptySalı Haz. 17 2008, 19:33

böyle bi maç tarihte bi daha görülmez hakemin bütün uğraşlarına rağmen aldık..ayın 20 sinde de viyanada hırvatları yok edicez inşallah..
başak

başak

Kadın Mesaj Sayısı : 309
Lakap : dUYgUsAl ZeKa

MesajKonu: Geri: Çek Cumhuriyeti Maçı   Çek Cumhuriyeti Maçı EmptySalı Haz. 17 2008, 20:51

crespo1992 demiş ki:
Allahım bu bi mucize olmalı dk 75 tarihinde hiç yenemediğin çek cumhuriyetine 2-0 mağlupsun adamlar eleme grubunda toplam 5 gol yemişler kalede bir dünya yıldızı peter cech var tam herşey bitti derken arda çıkıor sahneye herkesi umutlandırıyor bütün türkiye başlıyor dua etmeye dk 87 hamit içeriye ortalıyor aman yarabbi nasıl olur dünyanın en iyi kalecilerinden biri denilen peter cech topu elinden kaçırıveriyor sanki peter cech in elleri arasından bir güç topu cechin önünden alıyor nihatın önüne indiriveriyor nihata sadece yuvarlamak kalıyor şükürler olsun yarabbim dualarımız kabul oldu bide penaltılarda yardım etsen herkes kendini penaltılara hazırlarken bizim oyuncularımız durmuyor volkan aut kullanırken arda hadi çabuk at diyor atda bu işi penaltılara bırakmadan bitirelim bitirelim de bütün türkiye bizimle gurur duysun volkan atıyor top savunmadan sekiyor sabrinin önüne düşüveriyor sabri nihat ı görüyor nihatda kaleyi ve gooooooooooool allahım bu bi rüyamı biri bana tokat atsın atıyorum tvye bakıyorum hayır rüya deil bu bir mucize hadi pröjfeld bitir şu maçı ne 4 dk mı dulara başlıyoruz gene aman dikkat ne yaptın volkan ne gerk var şimdi o harekete yakıştı mı senin gibi adama oyuncu değişikliğide bitti kim geçcek kaleye tuncay geçio 2 dakika kalmış allah korusun bi gol yersek penaltılarda tuncay var kalede allahım yardım et bize offfff ne 4 dk miş bitir artık şu maçı ve bittttttttttiiiii bitti çeyerek finaldeyiz hiçkimsenin güvenmediği o takım avrupanın ilk 8 inde helal olsun volkan,hamit,hakan,emre aşık,emre güngör,servet,gökhan,aurelio,mehmet topal,tuncay,arda,kazım,sabri,ayhan,nihat,semih,rüştü,emre belezoğlu,rüştü,tolga,mevlüt,gökdeniz,uğur,fatih hoca,müfit hoca,oğuz hoca,metin hoca ve emeği geçen herkes helal olsunsize güvenmeyenlere en güzel cevabı verdiniz sahada artık herkes inanıyor size karel brückner in de dediği gibi türkiye her takımı yenebilecek güçte
biraz mucize faktörünü ön plana çıkardığım bir yazı oldu ama 75 dakika top oyanamayıp 2-0 mağlup durumdaki bir takımın 15 dakikada 3 gol bulup maçı çevirmesi futbolla açıklanabilrmi rıdwan dilmen in de dediği gibi futbol dışı bir olay bu ve son olarak arda nın dediği gibi artık şükretme zamanı tekrardan helal olsun size bütün türkiye sizinle gurur duyuyor

vaovv hislerimize tercuman olmuşsun yavvv
Bu®@k

Bu®@k

MesajKonu: Geri: Çek Cumhuriyeti Maçı   Çek Cumhuriyeti Maçı EmptyÇarş. Haz. 18 2008, 08:47

teveccühünüz Very Happy ben sadece içimden gelenleri yazdım oraya
MSaid®
Mod
Mod
MSaid®

Erkek Mesaj Sayısı : 495
Sınıf : 12-A
Lakap : MsK

MesajKonu: Geri: Çek Cumhuriyeti Maçı   Çek Cumhuriyeti Maçı EmptyÇarş. Haz. 18 2008, 10:55

bence de bu galibiyeti kimse unutamaz ama ben hırvat macından pek ümitli deilim acıkcası cünkü hadi volkanı rüstüyle kapatırız ama aurelioyu kimle doduracaz adamların en güçlü tarafı orta alanları Allah yardımcımız olsn
lordalfa

lordalfa

MesajKonu: Geri: Çek Cumhuriyeti Maçı   Çek Cumhuriyeti Maçı EmptyÇarş. Haz. 18 2008, 13:03

Arrow evet arkadaşlar bu inanılmaz geceyi ülkesine yaşatan sadece Çek Cumhuriyeti Maçı Thumb_228870803 milli takım olmuş. TÜRKİYE'DEN bir önce bunu gerçekleştiren ülke ise 2004 yılında '' çek cumhuriyeti'' olmuş...
Bu®@k

Bu®@k

MesajKonu: Geri: Çek Cumhuriyeti Maçı   Çek Cumhuriyeti Maçı EmptyÇarş. Haz. 18 2008, 17:43

maçta duyduklarını yazmak yerine daha orjinal haberler versen daha ii olurdu gibi geldi
lordalfa

lordalfa

MesajKonu: Geri: Çek Cumhuriyeti Maçı   Çek Cumhuriyeti Maçı EmptyÇarş. Haz. 18 2008, 20:23

crespo1992 demiş ki:
maçta duyduklarını yazmak yerine daha orjinal haberler versen daha ii olurdu gibi geldi

ben bunu maçta duyduğumu hatırlamıyorum... internette dolaşırken gözüme takıldı ve sizle paylaşmak istedim sadece...

Özür dilerim bi daha olmaz geek geek cyclops jocolor geek geek geek
Bu®@k

Bu®@k

MesajKonu: Geri: Çek Cumhuriyeti Maçı   Çek Cumhuriyeti Maçı EmptyPerş. Haz. 19 2008, 09:38

önemli deil bende takılmak için yazmıştım zaten

Çek Cumhuriyeti Maçı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-