FORUM SBL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SBL Forum

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"BU REZALETIN HESABINI SORUN!" HABERTURK.COM

4 posters
YazarMesaj
bumerang138

bumerang138

"BU REZALETIN HESABINI SORUN!" HABERTURK.COM Empty
MesajKonu: "BU REZALETIN HESABINI SORUN!" HABERTURK.COM   "BU REZALETIN HESABINI SORUN!" HABERTURK.COM EmptyPaz Haz. 15 2008, 09:51

"12 YAŞINDAKİ İLKÖĞRETİM ÖĞRENCİSİ KIZ ÇOCUKLARINA STRİPTİZ YAPTIRDILAR!"

Fethiye'de inanılmaz bir rezalete imza atıldı. 12 yaşındaki ilköğretim 6. sınıf öğrencisi kız çocuklarına utanç içinde söylüyoruz ki 'striptiz' yaptırıldı.

Dansöz kıyafetleriyle nasıl bir iğrençliğin ortasında olduğunun farkında olmayan küçücük kızlar aşağıdaki linkten izleyebileceğiniz iğrenç "şov"a alet edildiler.

HABERTURK.COM bu işin peşini sorumlular cezalandırılıncaya kadar bırakmayacak. İlköğretim öğrencilerine türbanlı şov yaptırıldığında gösterdiğimiz haklı tepkiyi bu kepazelik karşısında da gösterelim. Türkiye'yi bu rezilliği kınamaya çağırıyoruz.

Fethiye'de düzenlenen bir eğlence gecesinde ilköğretim öğrencilerinin dansöz ve striptizci gibi sahneye çıkması tepkiye neden oldu. İlköğretim 6. Sınıf öğrencisi dansöz olarak, başka bir ilköğretim öğrencisi de striptizci olarak sahneye çıkınca vatandaşlar gösteriyi alkışlamadı.

Fethiye Salı Pazarı Meydanı'nda dün akşam düzenlenen eğlence gecesinde yerel sanatçılar ve müzik grupları sahne aldı. Gecenin ilerleyen saatlerinde ise gösterilerin şekli değişti ve sahneye dansçı kızlar çıkmaya başladı.

Saatler ilerledikçe yaş sınırının düştüğü gecede sahneye son olarak iki küçük kız çıktı. İzleyicilerin alkışlarını bıçak gibi kesen ve moralleri bozan olay sonrası sahnede dans etmeye başlayan 12 yaşındaki B.N., profesyonel dansöz kıyafetleri içerisinde alkış almaya çalıştı.

Fethiye Akıncı İlköğretim Okulu 6. Sınıf öğrencisi olduğunu belirten B.N. sahne sonrası kendisine sorulan soruları, "İlk defa dans ediyorum. Yaptığım oryantal dans bence güzel oldu ve izleyenler beğendi" şeklinde yanıtladı.

Daha sonra sahneye çıkan Fethiye Vali Recai Güreli İlköğretim Okulu öğrencisi E.K. ise tabure üzerinde yaptığı striptiz şovuyla herkesi şok etti. Geceye katılanların anlam veremedikleri ikinci dans şov da yaklaşık 5 dakika sürdü. Gösterisi sonrası yaptığı dansı değerlendiren E.K. 'İlköğretim okulu öğrencisiyim ve yaptığım modern dans. Yaşıma göre bu dansa uygun değilim ama annem ve babamdan izin aldım" dedi.

İlçeden hiçbir protokol üyesinin katılmadığı gecede ilköğretim öğrencisi kızları sahneye çıkartarak dans ettiren gecenin organizatörü "Çalışmalarımız alkışlanıyor seneye daha iyisini yapacağız" diye konuştu.

Olayın duyulmasının ardından Fethiye Cumhuriyet Savcılığı'nın talimatı doğrultusunda soruşturma başlatıldı.

http://www.haberturk.com/haber.asp?id=80433&cat=200&dt=2008/06/15
NedimTopal
Mod
Mod
NedimTopal

Erkek Mesaj Sayısı : 938
Sınıf : ***11--A***
İş/Hobiler : MaAleSef ÖğREnCİ ;(

MesajKonu: Geri: "BU REZALETIN HESABINI SORUN!" HABERTURK.COM   "BU REZALETIN HESABINI SORUN!" HABERTURK.COM EmptyPaz Haz. 15 2008, 09:59

ayıp yha ayıp bakan harekete gecmıs umarım geregı yapılır
http://www.yukletikla.co.nr
.::.k@J-MeR'ann.::.

.::.k@J-MeR'ann.::.

Erkek Mesaj Sayısı : 231
Sınıf : 9/-A
İş/Hobiler : futbol,sagoo,bilgisayar....
Lakap : k@jmer'ann

MesajKonu: Geri: "BU REZALETIN HESABINI SORUN!" HABERTURK.COM   "BU REZALETIN HESABINI SORUN!" HABERTURK.COM EmptyPaz Haz. 15 2008, 22:03

gerçekten çok ayıp ya bakan harekete geçse nolcakki önemli olan bu durumu olmadan önlemek Mad
NedimTopal
Mod
Mod
NedimTopal

Erkek Mesaj Sayısı : 938
Sınıf : ***11--A***
İş/Hobiler : MaAleSef ÖğREnCİ ;(

MesajKonu: Geri: "BU REZALETIN HESABINI SORUN!" HABERTURK.COM   "BU REZALETIN HESABINI SORUN!" HABERTURK.COM EmptyPaz Haz. 15 2008, 22:04

sonucta bakan hareketı gectı bı daha olmucak.....

o okulun muduru seneye daha ıyısı olcak demıs sımdı olmucak ve baska okullarda yapmck yapmaya kalkısanlar....ders almak lazım
http://www.yukletikla.co.nr
biohazard1

biohazard1

Erkek Mesaj Sayısı : 237
Sınıf : 11/C

MesajKonu: Geri: "BU REZALETIN HESABINI SORUN!" HABERTURK.COM   "BU REZALETIN HESABINI SORUN!" HABERTURK.COM EmptyPaz Haz. 15 2008, 22:35

...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................!!!!!

"BU REZALETIN HESABINI SORUN!" HABERTURK.COM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Zafer Sastre'nin oldu" HABERTURK.COM