FORUM SBL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SBL Forum

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

AMERİKA İSRAİLLE BİRLEŞEREK İRANA SALDIRACAK.

+6
N!goré++i
1LK3R
kursat07
±ze®©in61
FELLUCE
Lev®eK
10 posters
YazarMesaj
Lev®eK
Mod
Mod
Lev®eK

Erkek Mesaj Sayısı : 771
Sınıf : 11/cCc
İş/Hobiler : stiff xD

AMERİKA İSRAİLLE BİRLEŞEREK İRANA SALDIRACAK. Empty
MesajKonu: AMERİKA İSRAİLLE BİRLEŞEREK İRANA SALDIRACAK.   AMERİKA İSRAİLLE BİRLEŞEREK İRANA SALDIRACAK. EmptyPtsi Haz. 09 2008, 16:16

evet milliyetten okudum bugun .. f22 leri amerika sözde hiç bir ülkeye satmayacaktı fakat israile satma kararı aldı. bunun ardından da israil başkanı irana nükleer üretimi durdurması yönünde uyarı yaptı ve ardından durdurmaması halinde direkt olarak saldıracaklarını ve amerika nın da kendilerine destek verecegini açıkladı ..!!
http://www.redtube.com
FELLUCE
Mod
Mod
FELLUCE

Erkek Mesaj Sayısı : 777
Sınıf : emekçi sınıfı:)

MesajKonu: Geri: AMERİKA İSRAİLLE BİRLEŞEREK İRANA SALDIRACAK.   AMERİKA İSRAİLLE BİRLEŞEREK İRANA SALDIRACAK. EmptyPtsi Haz. 09 2008, 16:18

iranı alayı gelse deviremez ölümüne AHMEDİNEJAD
http://www.nolur.com
±ze®©in61
V.I.P.
V.I.P.
±ze®©in61

Erkek Mesaj Sayısı : 1855
Sınıf : 11/D
İş/Hobiler : müzik, bilgisayar, ders...
Lakap : LaZ

MesajKonu: Geri: AMERİKA İSRAİLLE BİRLEŞEREK İRANA SALDIRACAK.   AMERİKA İSRAİLLE BİRLEŞEREK İRANA SALDIRACAK. EmptyPtsi Haz. 09 2008, 16:19

amerika israille birleşip, iran'a yenilcek.
Lev®eK
Mod
Mod
Lev®eK

MesajKonu: Geri: AMERİKA İSRAİLLE BİRLEŞEREK İRANA SALDIRACAK.   AMERİKA İSRAİLLE BİRLEŞEREK İRANA SALDIRACAK. EmptyPtsi Haz. 09 2008, 16:20

abi bu savaştan sonra olan bize olacak kim kazanırsa kazansın TÜRKİYE zarar görecek ..!!!
kursat07
Mini_SBL
Mini_SBL
kursat07

Erkek Mesaj Sayısı : 553
İş/Hobiler : CM
Lakap : sariiiyyy

MesajKonu: Geri: AMERİKA İSRAİLLE BİRLEŞEREK İRANA SALDIRACAK.   AMERİKA İSRAİLLE BİRLEŞEREK İRANA SALDIRACAK. EmptyPtsi Haz. 09 2008, 16:25

iranıda alırlarsa bizden güçlü ülke kalmıyor artık buralarda snra bizede saldırır bunlar
1LK3R

Erkek Mesaj Sayısı : 311
Sınıf : 10-B terk

MesajKonu: Geri: AMERİKA İSRAİLLE BİRLEŞEREK İRANA SALDIRACAK.   AMERİKA İSRAİLLE BİRLEŞEREK İRANA SALDIRACAK. EmptyPtsi Haz. 09 2008, 17:44

yazık ya böle bise olursa olan bze oluck
kursat07
Mini_SBL
Mini_SBL
kursat07

MesajKonu: Geri: AMERİKA İSRAİLLE BİRLEŞEREK İRANA SALDIRACAK.   AMERİKA İSRAİLLE BİRLEŞEREK İRANA SALDIRACAK. EmptyPtsi Haz. 09 2008, 19:48

ulan herşeyin iğnesi bize batıyor bi biz batıramıyoruz
N!goré++i

N!goré++i

Kadın Mesaj Sayısı : 293
Sınıf : Okulun en neşeli sınıfı : )

MesajKonu: Geri: AMERİKA İSRAİLLE BİRLEŞEREK İRANA SALDIRACAK.   AMERİKA İSRAİLLE BİRLEŞEREK İRANA SALDIRACAK. EmptySalı Haz. 10 2008, 12:04

Amerika irana hiçbirsey yapamaz yaparsada gizli gizli yapar çünkü RUSYA ve ÇİN ortadoğuda tam petrolün borun zengin maden yataklarının doğalgazın sahibi olarak amerikayı görmek istemez tabii ittifak yaparlarsa durum değişir...Onunda olacağını hiç sanmıyorum Question Question Question
AnthRaX
Mod
Mod
AnthRaX

Erkek Mesaj Sayısı : 339
Sınıf : onbir ce
İş/Hobiler : ---
Lakap : ---

MesajKonu: Geri: AMERİKA İSRAİLLE BİRLEŞEREK İRANA SALDIRACAK.   AMERİKA İSRAİLLE BİRLEŞEREK İRANA SALDIRACAK. EmptySalı Haz. 10 2008, 14:11

Lev®eK demiş ki:
evet milliyetten okudum bugun .. f22 leri amerika sözde hiç bir ülkeye satmayacaktı fakat israile satma kararı aldı. bunun ardından da israil başkanı irana nükleer üretimi durdurması yönünde uyarı yaptı ve ardından durdurmaması halinde direkt olarak saldıracaklarını ve amerika nın da kendilerine destek verecegini açıkladı ..!!
Olm İrana girseler çıkamaslar.Mantıklı dusun.FAKE (olsa bile özel güçler vurur.)
kursat07
Mini_SBL
Mini_SBL
kursat07

MesajKonu: Geri: AMERİKA İSRAİLLE BİRLEŞEREK İRANA SALDIRACAK.   AMERİKA İSRAİLLE BİRLEŞEREK İRANA SALDIRACAK. EmptySalı Haz. 10 2008, 17:09

buralar bataklık ama bence girerlerse başarılı olurlar çok güç kaybederler ama yinede kazanırlar çünkü rusya ve çin burayı düşünmüyor onlar orta asyadaki doğal gazları düşünüyorlar yani bizi bizden başka kimse düşünmüyor
Lev®eK
Mod
Mod
Lev®eK

MesajKonu: Geri: AMERİKA İSRAİLLE BİRLEŞEREK İRANA SALDIRACAK.   AMERİKA İSRAİLLE BİRLEŞEREK İRANA SALDIRACAK. EmptySalı Haz. 10 2008, 17:54

AnthRaX demiş ki:
Lev®eK demiş ki:
Olm İrana girseler çıkamaslar.Mantıklı dusun.FAKE (olsa bile özel güçler vurur.)
ne fakesi abicim iran a da aynısını yapmadıları mı .. afganistana da öyle.... sonumuz yakındır Sad
Bozkurt1903

Bozkurt1903

Erkek Mesaj Sayısı : 395
Sınıf : 11/E s'özel'
İş/Hobiler : Beşiktaş!

MesajKonu: Geri: AMERİKA İSRAİLLE BİRLEŞEREK İRANA SALDIRACAK.   AMERİKA İSRAİLLE BİRLEŞEREK İRANA SALDIRACAK. EmptyPerş. Haz. 12 2008, 12:47

o şerefsizler ıraktan çıkamadı daha irana mı dalcak Smile ayrıca her sonuç bizim zararımıza olur bu kavgada.
N!goré++i

N!goré++i

Kadın Mesaj Sayısı : 293
Sınıf : Okulun en neşeli sınıfı : )

MesajKonu: Geri: AMERİKA İSRAİLLE BİRLEŞEREK İRANA SALDIRACAK.   AMERİKA İSRAİLLE BİRLEŞEREK İRANA SALDIRACAK. EmptySalı Haz. 17 2008, 08:48

Eğer doğru ve mantıklı hareket edersek az bir zararlada kurtulabiliriz ama şuanda başarabileceğimizi sanmıyorum çünkü yargı devleti yönetiyormuş izlenimi veriyor.böyle bir haldeyken çok zarar görürüz herşeye rağmen birlik olmammız gerek
başak

başak

Kadın Mesaj Sayısı : 309
Sınıf : 9/B
Lakap : dUYgUsAl ZeKa

MesajKonu: Geri: AMERİKA İSRAİLLE BİRLEŞEREK İRANA SALDIRACAK.   AMERİKA İSRAİLLE BİRLEŞEREK İRANA SALDIRACAK. EmptySalı Haz. 17 2008, 09:06

böylebir saldırının gerçekleşmesi((amerikanın iran a girmesi)) bence bir yönden bize zarar verirken bir yönden de bilincimizi açacak.unutmayın milli mücaadele yıllarında biz TÜRKler hep son dakkika sahaya çıktık.benim fikrim iktidar da dönen olayların farkına varıp bilincimizin açılacağı yönünde. bize saldırmaması için elimizden geleni şuan olay olmadan herzaman ki gibi kullanmıyoruz. son dakikada bence yine döneceğiz.amerika bize giremeyecek !!! ben buna inanmak istiyorum.bize uyuyan diyenlere zarar göreceksiniz diyenlere inanmak istemiyorum.aksine, ütopya da deseniz, hayal de desniz ne derseniz deyin ben buna inanıyorum. halkı birleşmeye çağırmalıyız. önlem alınmalı. yüreklerimiz güçlendirilmeli. gerçekleri bilip sindirmek yerine ERKENDEN hazırlanmalıyız. bence...
NedimTopal
Mod
Mod
NedimTopal

Erkek Mesaj Sayısı : 938
Sınıf : ***11--A***
İş/Hobiler : MaAleSef ÖğREnCİ ;(

MesajKonu: Geri: AMERİKA İSRAİLLE BİRLEŞEREK İRANA SALDIRACAK.   AMERİKA İSRAİLLE BİRLEŞEREK İRANA SALDIRACAK. EmptySalı Haz. 17 2008, 09:55

başak demiş ki:
böylebir saldırının gerçekleşmesi((amerikanın iran a girmesi)) bence bir yönden bize zarar verirken bir yönden de bilincimizi açacak.unutmayın milli mücaadele yıllarında biz TÜRKler hep son dakkika sahaya çıktık.benim fikrim iktidar da dönen olayların farkına varıp bilincimizin açılacağı yönünde. bize saldırmaması için elimizden geleni şuan olay olmadan herzaman ki gibi kullanmıyoruz. son dakikada bence yine döneceğiz.amerika bize giremeyecek !!! ben buna inanmak istiyorum.bize uyuyan diyenlere zarar göreceksiniz diyenlere inanmak istemiyorum.aksine, ütopya da deseniz, hayal de desniz ne derseniz deyin ben buna inanıyorum. halkı birleşmeye çağırmalıyız. önlem alınmalı. yüreklerimiz güçlendirilmeli. gerçekleri bilip sindirmek yerine ERKENDEN hazırlanmalıyız. bence...

siyaset yapma ....... parti ismi ve niteleyici sözler geçmesin.....
http://www.yukletikla.co.nr

AMERİKA İSRAİLLE BİRLEŞEREK İRANA SALDIRACAK.
1 sayfadaki 1 sayfası