FORUM SBL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SBL Forum

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ataman ile yollar ayrıldı

2 posters
YazarMesaj
Bu®@k

Bu®@k

Erkek Mesaj Sayısı : 252
Sınıf : 10-A

Ataman ile yollar ayrıldı Empty
MesajKonu: Ataman ile yollar ayrıldı   Ataman ile yollar ayrıldı EmptySalı Mayıs 27 2008, 16:31

Beko Basketbol Ligi'nde Beşiktaş Cola Turka ile sezon içinde oynattığı basketbolla adından söz ettiren, ancak siyah-beyazlı takımla kupa heyecanı yaşayamayan antrenör Ergin Ataman, siyah-beyazlı takımla yollarını ayırdı.
Beşiktaş Cola Turka'da 1 sezon görev alan Ataman, yaptığı yazılı açıklamada, ''Bir sezon boyunca görev yapmış olduğum Beşiktaş Cola Turka takımı antrenörlüğünden, yönetimle görüş birliğine vararak ayrılma kararı aldım'' dedi.

Ataman, açıklamasında, Avrupa'da ve Türkiye'de son derece heyecan verici ve verimli geçen bu sezonda kendisine destek olan başta Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, şube sorumlusu Şeref Yalçın ve şube direktörü Hasan Bozkurter'e teşekkür ederek, ''Tüm ekip arkadaşlarıma, ilk günden son güne kadar bize destek olan Beşiktaş taraftarına teşekkür ediyorum. Beşiktaş basketbol takımını Avrupa'nın ve Türkiye'nin önemli bir takımı haline getirmenin gururunu yaşarken, böylesine başarılı bir sezonu küçük detaylarla ve büyük şansızlıklarla kupasız kapatmanın üzüntüsünü de Beşiktaş camiasıyla paylaşıyor, bu sezon başlattığımız bu büyük hamlenin önümüzdeki yıllarda kupalarla süslenip, devam etmesini temenni ediyorum'' diye konuştu.

Ergin Ataman, AA muhabirine yaptığı açıklamada ise İtalya ve İspanya'nın yanı sıra Türkiye'den de bir kulüpten teklif aldığını dile getirerek, ''Hafta sonuna kadar kararımı vereceğim. Duruma göre 30 Mayıs Cuma günü İtalya'ya görüşmeler yapmak üzere gidebilirim'' dedi.

Beşiktaş Cola Turka, antrenör Ergin Ataman yönetiminde Beko Basketbol Ligi'nin normal sezonunu lider olarak tamamlarken, play-off yarı final serisinde Türk Telekom'un 3-1 gerisinde kalarak elenmişti. Siyah-beyazlı takım, bu sezon Avrupa'da ULEB Kupası'nda başarılı bir sezon geçirmesine rağmen sekizli finalde ezeli rakibi Galatasaray Cafe Crown'a elenerek yarı final şansını kaçırdı.

27.05.2008

Kaynak : AA
Bu®@k

Bu®@k

Erkek Mesaj Sayısı : 252
Sınıf : 10-A

MesajKonu: Geri: Ataman ile yollar ayrıldı   Ataman ile yollar ayrıldı EmptySalı Mayıs 27 2008, 16:32

Beşiktaş'tan Efes'e...
Basketbolda dev transfer. Beko Basketbol Ligi'nde Beşiktaş ile yollarını bugün ayıran deneyimli coach Ergin Ataman'ın Efes Pilsen ile anlaştığı iddia edildi. Beşiktaş Cola Turka ile sezon içinde oynattığı basketbolla adından söz ettiren, ancak siyah-beyazlı takımla kupa heyecanı yaşayamayan antrenör Ergin Ataman, siyah-beyazlı takım ile yollarını ayırdığını bugün yaptığı yazılı açıklama ile duyurmuştu.

Ataman'ın Efes ile yıllık 550 bin Euro'ya Efes Pilsen ile anlaştığı konuşuluyor.

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
yorum yapamıyorum böle saçmalık olamaz
Bozkurt1903

Bozkurt1903

Erkek Mesaj Sayısı : 395
Sınıf : 11/E s'özel'
İş/Hobiler : Beşiktaş!

MesajKonu: Geri: Ataman ile yollar ayrıldı   Ataman ile yollar ayrıldı EmptyPerş. Haz. 05 2008, 11:32

bizde bu yönetim oldukça! cherry

Ataman ile yollar ayrıldı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-