FORUM SBL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SBL Forum

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Antivirus yazılımları

+2
AnthRaX
alexys
6 posters
YazarMesaj
alexys

Erkek Mesaj Sayısı : 15

Antivirus yazılımları Empty
MesajKonu: Antivirus yazılımları   Antivirus yazılımları EmptyPerş. Mayıs 15 2008, 09:30

Avast ile başlıyoruz. Güzel, kullanışlı, işe yarar bir antivirus yazılımı.

http://files.avast.com/iavs4pro/setuptur.exe
AnthRaX
Mod
Mod
AnthRaX

Erkek Mesaj Sayısı : 339
Sınıf : onbir ce
İş/Hobiler : ---
Lakap : ---

MesajKonu: Geri: Antivirus yazılımları   Antivirus yazılımları EmptyPerş. Mayıs 15 2008, 10:33

Avast çok kötü yaa.Bence 5 para etmes.Kullandım ordan biliyom.
alexys

Erkek Mesaj Sayısı : 15

MesajKonu: bitdefender free versiyon en baba virüs programı   Antivirus yazılımları EmptyCuma Mayıs 16 2008, 08:42

benim gözümde en baba virüs programı bu bitdefender ben free olanı kullanmıyorum parasını verip lisansını aldım ama bu sürümde en az paralı kadar mükemmel bi sürüm ve kullanışlı bi sürüm satın almak isteyen arkadaşlarda tr distirbitörü olan www.kavi.com.tr adresine girip detaylı bilgi ala bilirr ama diğer virüs programlarına göre gerçekten çok harika işletim sistemini kasmayan arka planda çalışırken varlığı belli olmayan ve kalegibi sağlam bi yazılım piyasandan crack lı keyle meyle uğraşmak istemeyenler bunu kullansın derim

http://rapidshare.com/files/115044486/bitdefender_free_v10.exe
HarLequin®
V.I.P.
V.I.P.
HarLequin®

Erkek Mesaj Sayısı : 269
Sınıf : 11-A
İş/Hobiler : Sanal Memur:P
Lakap : Soytar1

MesajKonu: Geri: Antivirus yazılımları   Antivirus yazılımları EmptyCuma Mayıs 16 2008, 11:17

sağ0l
bumerang138

bumerang138

MesajKonu: Geri: Antivirus yazılımları   Antivirus yazılımları EmptyPerş. Mayıs 22 2008, 11:58

Antivirus yazılımları Avg-logo
AVG Antivirus Free
kullanışlı, işe yarar, harika bir antivirüs yazılımı...

http://free.grisoft.com/ww.download-avg-anti-virus-free-edition
±ze®©in61
V.I.P.
V.I.P.
±ze®©in61

Erkek Mesaj Sayısı : 1855
Sınıf : 11/D
İş/Hobiler : müzik, bilgisayar, ders...
Lakap : LaZ

MesajKonu: Geri: Antivirus yazılımları   Antivirus yazılımları EmptyPaz Mayıs 25 2008, 11:35

ben nod32 kullanmaktayım. yaklaşık 2 senedir. süper bi yazılım. virüslerle başım hiç soruna girmedi. her gün kendisini yeni virüslere karşı güncelliyor. yükleyin siz de korunun. o kadar diyorum. gerisi fasa fiso.
KediyeKafaAtanMouse

KediyeKafaAtanMouse

Erkek Mesaj Sayısı : 96
Sınıf : evden bağlanıyom ben.

MesajKonu: Geri: Antivirus yazılımları   Antivirus yazılımları EmptyPaz Mayıs 25 2008, 12:31

NORTON'un üstüne tanımam... bende Norton Ghost var ve mükemmel... birçok windows açığını kapatıyor... virüs bulduğunda size sormadan temizliyor, temizleyemediğinde haber veriyor... hiçbir virüs yok bilgisayarımda olduğunda da silemediği virüs görmedim... yalnız azcuk pahalı...
±ze®©in61
V.I.P.
V.I.P.
±ze®©in61

Erkek Mesaj Sayısı : 1855
Sınıf : 11/D
İş/Hobiler : müzik, bilgisayar, ders...
Lakap : LaZ

MesajKonu: Geri: Antivirus yazılımları   Antivirus yazılımları EmptyPaz Mayıs 25 2008, 12:37

pahalı mı? lan bi de para mı vercez bi antivirüse. arkadaşlar nod32 beleş. sapına kadar da herbişeyi temizliyo. temizleyemediği hiçbişe yok. boşverin nortonu siz nod32'ye gelin.Very Happy:D
bumerang138

bumerang138

MesajKonu: Geri: Antivirus yazılımları   Antivirus yazılımları EmptySalı Mayıs 27 2008, 13:55

KediyeKafaAtanMouse demiş ki:
NORTON'un üstüne tanımam... bende Norton Ghost var ve mükemmel... birçok windows açığını kapatıyor... virüs bulduğunda size sormadan temizliyor, temizleyemediğinde haber veriyor... hiçbir virüs yok bilgisayarımda olduğunda da silemediği virüs görmedim... yalnız azcuk pahalı...
NORTON bence facianın diğer bir adı... sistemi ağırlaştırıyor, bellekten bolca yiyor, çok sorunlu ve kapladığı alan da çok çok fazla.

Antivirus yazılımları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-