FORUM SBL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SBL Forum

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

tartışmalar

3 posters
YazarMesaj
başak

başak

Kadın Mesaj Sayısı : 309
Sınıf : 9/B
Lakap : dUYgUsAl ZeKa

tartışmalar Empty
MesajKonu: tartışmalar   tartışmalar EmptyPerş. Ağus. 20 2009, 18:14

bence dünya klasiklerini irdelemeye başlamalayız. ben 11 yaşından beri okuyorum dünya klasiklerini ve anlamak için tekrar tekrar okumak bence en faydalısı ve en önemlisi de farklı bakış açıları... benim bu konuda bir fikrim var. aramızda bir topluluk oluşturup her hafta için belli bir kitap seçsek ve tartışsak. ben bunu sırf forum için söylemiyorum okullar açılınca mesela belli günler toplanıp seçtiğimiz kitap hakkında fikir alişverişi yapalım. ve bu kitapların dünya klasiği olması da başka bir arzum.. sizce nasıl olur seçilen kitapların belli bir grupla u-okunup tartışılması. ama burda belli bir grup derken tabiki ayrımcılıktan söz etmiyorum. sadece belirlenen günlere sadık kalacak , tartışırken saygıyı kaçırmayacak ve olayları cıvıtmayack arkadaşlardan oluşan belli bir grup... nasıl olur Smile?
meLadd_yY

meLadd_yY

Kadın Mesaj Sayısı : 136
Sınıf : 11.D SbL

tartışmalar Empty
MesajKonu: Geri: tartışmalar   tartışmalar EmptyCuma Ağus. 21 2009, 16:07

Doğru diosun damla ya hiç tartışma grupları kurmuoruz kendi aramızda bunu yapmamız lzm lol! elephant flower afro
(*Ç|a|Ğ|r|I*)

(*Ç|a|Ğ|r|I*)

Erkek Mesaj Sayısı : 436
Sınıf : 9-A

tartışmalar Empty
MesajKonu: Geri: tartışmalar   tartışmalar EmptyCuma Ağus. 21 2009, 16:58

başak demiş ki:
bence dünya klasiklerini irdelemeye başlamalayız. ben 11 yaşından beri okuyorum dünya klasiklerini ve anlamak için tekrar tekrar okumak bence en faydalısı ve en önemlisi de farklı bakış açıları... benim bu konuda bir fikrim var. aramızda bir topluluk oluşturup her hafta için belli bir kitap seçsek ve tartışsak. ben bunu sırf forum için söylemiyorum okullar açılınca mesela belli günler toplanıp seçtiğimiz kitap hakkında fikir alişverişi yapalım. ve bu kitapların dünya klasiği olması da başka bir arzum.. sizce nasıl olur seçilen kitapların belli bir grupla u-okunup tartışılması. ama burda belli bir grup derken tabiki ayrımcılıktan söz etmiyorum. sadece belirlenen günlere sadık kalacak , tartışırken saygıyı kaçırmayacak ve olayları cıvıtmayack arkadaşlardan oluşan belli bir grup... nasıl olur Smile?

olabilr de klasikler olmasa daa ii olur Wink bu benim düşüncem yani, aslında bunu anket bölümünde de tartışmaya sunabiliriz Wink
meLadd_yY

meLadd_yY

Kadın Mesaj Sayısı : 136
Sınıf : 11.D SbL

tartışmalar Empty
MesajKonu: Geri: tartışmalar   tartışmalar EmptyC.tesi Ağus. 22 2009, 12:22

Bnce klasikler de olsun başka türler de yani çeşitlilik olsun böyle de ii olabilir lol! flower Very Happy Very Happy
başak

başak

Kadın Mesaj Sayısı : 309
Sınıf : 9/B
Lakap : dUYgUsAl ZeKa

tartışmalar Empty
MesajKonu: Geri: tartışmalar   tartışmalar EmptyPaz Ağus. 23 2009, 10:14

önce bir tartışma grubumuz olsa ... ondan sonra karar verilir. klasikler benim kişisel tercihim zaten..

tartışmalar
1 sayfadaki 1 sayfası