FORUM SBL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SBL Forum

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

windows defender çalışmıyo hata veriyo...anlayan lütfen bi çözüm önersin....

3 posters
YazarMesaj
jeren(:

jeren(:

Kadın Mesaj Sayısı : 459
Sınıf : 12/E SBL
İş/Hobiler : Maroon 5 dinlemek(: bi de futbol(:)
Lakap : jeren(:

windows defender çalışmıyo hata veriyo...anlayan lütfen bi çözüm önersin.... Empty
MesajKonu: windows defender çalışmıyo hata veriyo...anlayan lütfen bi çözüm önersin....   windows defender çalışmıyo hata veriyo...anlayan lütfen bi çözüm önersin.... EmptyPtsi Ağus. 03 2009, 18:42

80240022 hata kodunu veriyo internette aradım ama bulamadım...lütfen yardım edin
(*Ç|a|Ğ|r|I*)

(*Ç|a|Ğ|r|I*)

Erkek Mesaj Sayısı : 436
Sınıf : 9-A

windows defender çalışmıyo hata veriyo...anlayan lütfen bi çözüm önersin.... Empty
MesajKonu: Geri: windows defender çalışmıyo hata veriyo...anlayan lütfen bi çözüm önersin....   windows defender çalışmıyo hata veriyo...anlayan lütfen bi çözüm önersin.... EmptyPtsi Ağus. 03 2009, 22:11

Başlat / Ekle-Kaldır Yazılım / WD / Bilgi / Tamir
WD ile güncelleştirmeye çalıştığınızda (Help / About) Windows Update ile deneyin. Wink çeviri biraz kötü oldu Very Happy
jeren(:

jeren(:

Kadın Mesaj Sayısı : 459
Sınıf : 12/E SBL
İş/Hobiler : Maroon 5 dinlemek(: bi de futbol(:)
Lakap : jeren(:

MesajKonu: Geri: windows defender çalışmıyo hata veriyo...anlayan lütfen bi çözüm önersin....   windows defender çalışmıyo hata veriyo...anlayan lütfen bi çözüm önersin.... EmptySalı Ağus. 04 2009, 09:59

evet baya karışık oldu Very Happy anlamadım Very Happy
HarLequin®
V.I.P.
V.I.P.
HarLequin®

Erkek Mesaj Sayısı : 269
Sınıf : 11-A
İş/Hobiler : Sanal Memur:P
Lakap : Soytar1

MesajKonu: Geri: windows defender çalışmıyo hata veriyo...anlayan lütfen bi çözüm önersin....   windows defender çalışmıyo hata veriyo...anlayan lütfen bi çözüm önersin.... EmptyPtsi Ağus. 10 2009, 10:53

Ekrandan ss(resim) al hata ile ilgili buraya koy çözüm bulunur.

windows defender çalışmıyo hata veriyo...anlayan lütfen bi çözüm önersin....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Windows VISTA