FORUM SBL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SBL Forum

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

galatasarayın yeni sezon mor forması :D

+2
MSaid®
®@!fß_1907
6 posters
YazarMesaj
®@!fß_1907
Mod
Mod
®@!fß_1907

Erkek Mesaj Sayısı : 1492
Sınıf : artık mezun (bahçeşehir halkla ilişkiler)
İş/Hobiler : bi futbol bi fenerbahçem :P
Lakap : Hazreti Rufet (halil hocam saolsun:D)

galatasarayın yeni sezon mor forması :D Empty
MesajKonu: galatasarayın yeni sezon mor forması :D   galatasarayın yeni sezon mor forması :D EmptySalı Tem. 28 2009, 14:37

galatasarayın yeni sezon mor forması :D 5290_121019383960_678303960_2193462_6423039_n

allah sonlarını hayır etsin Very Happy

zannımca baroş istemiştir pembe ayakkabılarıyla uyumlu olsun diye lol! lol!
MSaid®
Mod
Mod
MSaid®

Erkek Mesaj Sayısı : 495
Sınıf : 12-A
Lakap : MsK

MesajKonu: Geri: galatasarayın yeni sezon mor forması :D   galatasarayın yeni sezon mor forması :D EmptySalı Tem. 28 2009, 17:04

olm heryerde belli edilmez ki ya Very Happy:D lol! lol! lol! lol! lol! lol!
uuRonaldo
Mod
Mod
uuRonaldo

Erkek Mesaj Sayısı : 513
Sınıf : "12

MesajKonu: Geri: galatasarayın yeni sezon mor forması :D   galatasarayın yeni sezon mor forması :D EmptySalı Tem. 28 2009, 17:25

galatasarayın yeni sezon mor forması :D Baa860458a2e6a9cea7e9f6

Milka diyorum başka bişey demiyorum... Very Happy
Haa bi de Arda nereye bakıyor Shocked Very Happy Very Happy

Takımların kendileriyle alakası olmayan renkleri kullanmasına da kesinlikle karşıyım !
http://www.forzabesiktas.com
(*Ç|a|Ğ|r|I*)

(*Ç|a|Ğ|r|I*)

Erkek Mesaj Sayısı : 436
Sınıf : 9-A

MesajKonu: Geri: galatasarayın yeni sezon mor forması :D   galatasarayın yeni sezon mor forması :D EmptySalı Tem. 28 2009, 18:24

uuRonaldo demiş ki:
galatasarayın yeni sezon mor forması :D Baa860458a2e6a9cea7e9f6

Milka diyorum başka bişey demiyorum... Very Happy
Haa bi de Arda nereye bakıyor Shocked Very Happy Very Happy

Takımların kendileriyle alakası olmayan renkleri kullanmasına da kesinlikle karşıyım !

puhahaha harbiden arda nereye bakıyo yaa Very Happy lol! Very Happy
hami

hami

Erkek Mesaj Sayısı : 442
Sınıf : 10-B spor kulubü

MesajKonu: Geri: galatasarayın yeni sezon mor forması :D   galatasarayın yeni sezon mor forması :D EmptyÇarş. Tem. 29 2009, 14:04

saçma ve farklı
MSaid®
Mod
Mod
MSaid®

MesajKonu: Geri: galatasarayın yeni sezon mor forması :D   galatasarayın yeni sezon mor forması :D EmptyÇarş. Tem. 29 2009, 14:37

olm adam giyer giymez alısmıs formaya napsın Very Happy:D lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
hami

hami

MesajKonu: Geri: galatasarayın yeni sezon mor forması :D   galatasarayın yeni sezon mor forması :D EmptyC.tesi Ağus. 01 2009, 13:59

galatasarayın yeni sezon mor forması :D Bjk-morforma-15460_501
buda beşiktaş
±ze®©in61
V.I.P.
V.I.P.
±ze®©in61

Erkek Mesaj Sayısı : 1855
Sınıf : 11/D
İş/Hobiler : müzik, bilgisayar, ders...
Lakap : LaZ

MesajKonu: Geri: galatasarayın yeni sezon mor forması :D   galatasarayın yeni sezon mor forması :D EmptyC.tesi Ağus. 01 2009, 14:57

abi bence forma gayet şık. türkiye'de gay arayan insanların ne tepki vercekleri belliydi zaten.

bilmez misiniz ki dünya devi real madrid'in renkleri mor beyazdır hatta tam mor da değil lila. fiorentina da keza. hiç gerek yok böyle şeylere.
±ze®©in61
V.I.P.
V.I.P.
±ze®©in61

MesajKonu: Geri: galatasarayın yeni sezon mor forması :D   galatasarayın yeni sezon mor forması :D EmptyC.tesi Ağus. 01 2009, 14:58

hatta bidaha baktım diğer 2 formadan bile güzel.
hami

hami

MesajKonu: Geri: galatasarayın yeni sezon mor forması :D   galatasarayın yeni sezon mor forması :D EmptyC.tesi Ağus. 01 2009, 15:22

[quote="±ze®©in61"]. türkiye'de gay arayan insanların ne tepki vercekleri belliydi zaten.

tebrik edrim türker abi yorum için
®@!fß_1907
Mod
Mod
®@!fß_1907

MesajKonu: Geri: galatasarayın yeni sezon mor forması :D   galatasarayın yeni sezon mor forması :D EmptyC.tesi Ağus. 01 2009, 15:26

±ze®©in61 demiş ki:
abi bence forma gayet şık. türkiye'de gay arayan insanların ne tepki vercekleri belliydi zaten.

bilmez misiniz ki dünya devi real madrid'in renkleri mor beyazdır hatta tam mor da değil lila. fiorentina da keza. hiç gerek yok böyle şeylere.

evet türker real madrid'in rekleri mor-beyaz'dır haklısın sarı-kırmızı ya da siyah-beyaz değil Exclamation

bilmem anlatabildim mi?
±ze®©in61
V.I.P.
V.I.P.
±ze®©in61

MesajKonu: Geri: galatasarayın yeni sezon mor forması :D   galatasarayın yeni sezon mor forması :D EmptyC.tesi Ağus. 01 2009, 17:39

®@!fß_1907 demiş ki:
±ze®©in61 demiş ki:

evet türker real madrid'in rekleri mor-beyaz'dır haklısın sarı-kırmızı ya da siyah-beyaz değil Exclamation

bilmem anlatabildim mi?

evet siyah forması da vardır. hatta manchester'In kırmızı beyaz renkleri olmasuına rağmen mavi, fenerbahçe'nin de sarı lacivert olmasına rağmen grimsi bi forması vardır. 3. forma ayrı renklerden yapılabilir. mor güzel gitmiş iyi bir tercihtir. bilmem anlattım mı? renk tervihiyle cinsel tercihi karıştırmamak lazım furbolda.

En son ±ze®©in61 tarafından C.tesi Ağus. 01 2009, 17:41 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
±ze®©in61
V.I.P.
V.I.P.
±ze®©in61

MesajKonu: Geri: galatasarayın yeni sezon mor forması :D   galatasarayın yeni sezon mor forması :D EmptyC.tesi Ağus. 01 2009, 17:39

[quote="hami"]
±ze®©in61 demiş ki:
. türkiye'de gay arayan insanların ne tepki vercekleri belliydi zaten.

tebrik edrim türker abi yorum için

ne dimek.
MSaid®
Mod
Mod
MSaid®

MesajKonu: Geri: galatasarayın yeni sezon mor forması :D   galatasarayın yeni sezon mor forması :D EmptyPtsi Ağus. 03 2009, 12:04

tamam abicim mora da tamam ama böle parlak olunca öyle oluyor ayrıca türker burada amac dalga gecmek zaten ezeli rekabet tabi sen anlamazsın Very Happy lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
±ze®©in61
V.I.P.
V.I.P.
±ze®©in61

MesajKonu: Geri: galatasarayın yeni sezon mor forması :D   galatasarayın yeni sezon mor forması :D EmptyPtsi Ağus. 03 2009, 16:11

sen nerelisin sait. konyalısın. memleketinden utanıp da istanbul'un takımlarını tutacağına adam gibi gider kendi takımlarını tutardın. belki ligin de bi zevki kalırdı. 5000 kişiye oynayan parasızlıktan transfer yapamayan anadolu takımlarının yanında olacağınıza başarının ve başaranın yanında olmak daha kolay geliyo size. sonra yensen de yenilsen de diye nutuk at tabi. kolay onlar. ezeli rekabetmiş. siz kimsiniz de bize rakip olcanız.
MSaid®
Mod
Mod
MSaid®

MesajKonu: Geri: galatasarayın yeni sezon mor forması :D   galatasarayın yeni sezon mor forması :D EmptySalı Ağus. 04 2009, 12:01

benim memleketimden utandığım falan yok aksine gurur duyarım konyalı olmaktan herkes bilir. ayrıca türkercim ben takım sempatisi duymaya basladığımda konyaspordan haberim yoktu beni fenerli yapan herkes fenerbahceden renklerinden bahsediyodu onun formasını getirip koyuyolardı önüme ya da gsnin bjknin yani benim konyaspordan haberim olduğunda coktan fenerbahceliydim canım ve fenerbahceli olduğumda basarılarını falan bilmiyordum ben seni trabzonsporlu yapan da baban amcan dayıların bunlardır demi o zaman sen bize suc bulamazsın memleketimizden utandığımız anlamını da cıkaramazsın....
±ze®©in61
V.I.P.
V.I.P.
±ze®©in61

MesajKonu: Geri: galatasarayın yeni sezon mor forması :D   galatasarayın yeni sezon mor forması :D EmptyÇarş. Ağus. 05 2009, 07:18

ben genel konuştum. bütün konya halkı olarak. yani senein değil seni konyalı yapmayanların da konyasporlu olması gerekiyordu topyekün yani.

trabzonda trabzonspor kurulmadan önce bütün halk diğer takımları tutuyormuş. trabzonspor'un kurulduğu haberi gelince herkes direk trabzonsporlu olmuş. öyle 6 kez şampiyon olmuş bu takım. sonra siz anca ezeli rekabet dersiniz. bi takım çıktığı sene 1. lig'de şampiyon oluyorsa bi alamet vardır değil mi. eğer istanbul'un 20'de biri nüfuslu bi şehir hala o kadar tareaftar toplayabiliyorsa, ki taraftar sayısı demek lisanslı ürünlerden kombinelerden gelen para demektir, bütçesi hala fener'in galatasaray'ın bilmem kimin 10'da biri olup da birşeyler yapabiliyorsa siz rekabete devam edin.
®@!fß_1907
Mod
Mod
®@!fß_1907

MesajKonu: Geri: galatasarayın yeni sezon mor forması :D   galatasarayın yeni sezon mor forması :D EmptyÇarş. Ağus. 05 2009, 12:36

±ze®©in61 demiş ki:
ben genel konuştum. bütün konya halkı olarak. yani senein değil seni konyalı yapmayanların da konyasporlu olması gerekiyordu topyekün yani.

trabzonda trabzonspor kurulmadan önce bütün halk diğer takımları tutuyormuş. trabzonspor'un kurulduğu haberi gelince herkes direk trabzonsporlu olmuş. öyle 6 kez şampiyon olmuş bu takım. sonra siz anca ezeli rekabet dersiniz. bi takım çıktığı sene 1. lig'de şampiyon oluyorsa bi alamet vardır değil mi. eğer istanbul'un 20'de biri nüfuslu bi şehir hala o kadar tareaftar toplayabiliyorsa, ki taraftar sayısı demek lisanslı ürünlerden kombinelerden gelen para demektir, bütçesi hala fener'in galatasaray'ın bilmem kimin 10'da biri olup da birşeyler yapabiliyorsa siz rekabete devam edin.

allah aşkına sus ya konu mor forma sen neler konuşuosun burda!.. git ts bölümünde konuş belki okurlar..
±ze®©in61
V.I.P.
V.I.P.
±ze®©in61

MesajKonu: Geri: galatasarayın yeni sezon mor forması :D   galatasarayın yeni sezon mor forması :D EmptyÇarş. Ağus. 05 2009, 13:22

ben napim laf geldi. susim mi öle allala.
uuRonaldo
Mod
Mod
uuRonaldo

Erkek Mesaj Sayısı : 513
Sınıf : "12

MesajKonu: Geri: galatasarayın yeni sezon mor forması :D   galatasarayın yeni sezon mor forması :D EmptyÇarş. Ağus. 05 2009, 23:34

http://www.forzabesiktas.com

galatasarayın yeni sezon mor forması :D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» prison break sezon 4