FORUM SBL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SBL Forum

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Foyası ortaya çıktı!

YazarMesaj
(*Ç|a|Ğ|r|I*)

(*Ç|a|Ğ|r|I*)

Erkek Mesaj Sayısı : 436
Sınıf : 9-A

Foyası ortaya çıktı! Empty
MesajKonu: Foyası ortaya çıktı!   Foyası ortaya çıktı! EmptyÇarş. Haz. 24 2009, 08:52

Dövmeciden sol gözü yakınına 3 yıldız yapmasını isteyen ancak dövmecinin kendisini uyutarak tam 56 dövmeyi yüzüne yaptırdığını iddia eden Belçikalı Kimberley Vlaeminck'in yalan söylediği ortaya çıktı.

Geçtiğimiz günlerde yüzüne dövme yapılırken uyutulduğuna yemin eden 18 yaşındaki genç kız, işlem yapılırken uyumadığını, aksine 56 yıldızın kendi isteğiyle yapıldığını itiraf etti.

Dövmeciye babası, erkek kardeşi ve erkek arkadaşıyla birlikte gittiğini söyleyen Vlaeminck, ''Ben 3 küçük nokta istedim, ama dövmeci daha güzel olacağını söyleyerek 3 yıldız önerdi. İşleme başlarken bir acı hissettim ve sonra da uyukladım. Burnuma dövme yaparken uyandım ve yaptıklarını gördüm. Tam 56 tane yıldız saydım, korkunç'' diye konuşmuş ve kafaları karıştırmıştı.

Dövmeci Rouslan Toumaniantz'sa kızın kendisinin o yıldızları istediğini ve kendisinin suçunun olmadığını ifade etmişti. Ancak çok geçmeden gerçek su yüzüne çıktı.

Kimberley'in baba korkusundan dolayı yalan söylediği anlaşıldı. Genç kız, konuyla ilgili yaptığı açıklamada itiraflarını bir bir sıraladı ve "Kabul ediyorum. 56 yıldız benim isteğim üzerine yapıldı. Uyumadım, uyutulmadım. O korkuyla dövmeciyi suçladım" şeklinde konuştu

Foyası ortaya çıktı!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-