FORUM SBL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SBL Forum

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hasan'dan itiraflar..

4 posters
YazarMesaj
®@!fß_1907
Mod
Mod
®@!fß_1907

Erkek Mesaj Sayısı : 1492
Sınıf : artık mezun (bahçeşehir halkla ilişkiler)
İş/Hobiler : bi futbol bi fenerbahçem :P
Lakap : Hazreti Rufet (halil hocam saolsun:D)

Hasan'dan itiraflar.. Empty
MesajKonu: Hasan'dan itiraflar..   Hasan'dan itiraflar.. EmptyPtsi Haz. 22 2009, 13:08

"Konuşursam insanlar G.Saray'dan soğur!"

Galatasaray´da sözleşmesinin bitmesinin ardından takımdan ayrılan yıldız futbolcu Hasan Şaş, kulüpte yaşanan olayları açıklaması halinde insanların Galatasaraylılığından soğuyacağını savundu.

Hasan'dan itiraflar.. 18_259304_hasan423

Galatasaray’da çok şeyler yaşadıklarını, ancak bunları açıklayamayacağını kaydeden Hasan, "Bunlar Galatasaray’ın yatak odasıdır. Özel şeylerdir, anlatılmaz. Bana çok televizyondan teklif geldi konuşmam için, ama yapmadım. Galatasaray’da yaşananları açıklasam, insanlar Galatasaraylılığından soğur. Bugüne kadar hep sustuk, ancak insanı köşeye sıkıştırıyorlar" diye konuştu.

Hasan Şaş, profesyonel insanların ödemelerinin yapılması gerektiğini de dile getirerek, "Alacaklarımı alamazsam gerekli başvuruları da yaparım. Ancak şimdilik böyle bir şey yapmadım" ifadesini kullandı.

Hasan Şaş, sezon bittikten sonra Florya Metin Oktay Tesisleri’nden eşyalarını toplayarak ayrıldığını söyledi.

Sözleşmesinin bittiğini ve kimsenin kendisine herhangi bir şey söylemediğini anlatan Hasan, "Sezonun ilk antrenmanına da davet almadım. Kimse benimle konuşmadı" dedi.

Galatasaray’ın geçen sezon şampiyonluğu hiçbir şekilde hak etmediğini savunan Hasan Şaş, takım olarak iyi organize olamadıklarını dile getirerek, "Arkadaş ortamı yaratamadık, yönetici futbolcu ilişkilerinde açıklar vardı. Bir türlü kontağı kuramadık. Galatasaray Kulübü geçen sene hiçbir şekilde şampiyonluğu hak etmedi" diye konuştu.

"BUNDESLİGA’DAN TEKLİF VAR"
Hasan, futbol oynamaya devam etmek istediğini belirterek, Almanya Birinci Futbol Ligi Bundesliga’dan bir kulüpten aldığı teklifi değerlendirmeyi düşündüğünü söyledi.

33 yaşına bastığını, 2-3 yıl daha futbol oynamak istediğini kaydeden Hasan, "Almanya’da futbol oynamak istiyorum. Türkiye’den de teklifler var. Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun’dan da teklif aldım. Ancak 1 ay kendisinden süre istedim. Öncelikle Almanya’yı düşünüyorum" dedi.

Hasan Şaş, Galatasaraylı eski futbolcular olarak teknik heyette görev almayı istediklerini de belirterek, "Bu sene çok ünlü bir hoca ile anlaştılar. Mutlaka başarılı olmaları gerekiyor. Ancak Hakan Şükür’ü, Hasan Şaş’ı denemek lazım. Aramıza Hakan Ünsal ve Arif’i de alırız. 2-3 sene sonra bizleri de denemek lazım. Biz her zaman göreve hazırız" diyerek sözlerini tamamladı.

kaynak:fanatik.com.tr

_____________________________________________________________________________________________________

hasan şaşın tipi çok hoşuma gitti de haberi ondan koydum Very Happy lol! lol!
uuRonaldo
Mod
Mod
uuRonaldo

Erkek Mesaj Sayısı : 513
Sınıf : "12

MesajKonu: Geri: Hasan'dan itiraflar..   Hasan'dan itiraflar.. EmptySalı Haz. 23 2009, 14:56

Saçma bi açıklama bence ki doğruysa tabi...
Bunca yıl ekmeğini yediği, Hasan'ı Hasan yapan kulüp hakkında söylememesi lazım böyle şeyler...
Çirkef fubol hayatından sonra bu açıklama da nasıl biri olduğunu göstermiş olabilir Evil or Very Mad
http://www.forzabesiktas.com
hami

hami

Erkek Mesaj Sayısı : 442
Sınıf : 10-B spor kulubü

MesajKonu: Geri: Hasan'dan itiraflar..   Hasan'dan itiraflar.. EmptySalı Haz. 23 2009, 15:08

uuRonaldo demiş ki:
Saçma bi açıklama bence ki doğruysa tabi...
Bunca yıl ekmeğini yediği, Hasan'ı Hasan yapan kulüp hakkında söylememesi lazım böyle şeyler...
Çirkef fubol hayatından sonra bu açıklama da nasıl biri olduğunu göstermiş olabilir Evil or Very Mad
çok doğru ama böle bi haberin gerçekolacağını sanmıyorum
®@!fß_1907
Mod
Mod
®@!fß_1907

MesajKonu: Geri: Hasan'dan itiraflar..   Hasan'dan itiraflar.. EmptySalı Haz. 23 2009, 22:13

habern kolpa olup olmadıını bilmiorum dediim gibi ilgimi çeken şey resimdi Very Happy lol! lol!
Bozkurt1903

Bozkurt1903

Erkek Mesaj Sayısı : 395
Sınıf : 11/E s'özel'
İş/Hobiler : Beşiktaş!

MesajKonu: Geri: Hasan'dan itiraflar..   Hasan'dan itiraflar.. EmptyÇarş. Tem. 29 2009, 18:04

raif sen de resmi baya gündem yapmışın haa Very Happy
®@!fß_1907
Mod
Mod
®@!fß_1907

MesajKonu: Geri: Hasan'dan itiraflar..   Hasan'dan itiraflar.. EmptyÇarş. Tem. 29 2009, 18:34

Bozkurt1903 demiş ki:
raif sen de resmi baya gündem yapmışın haa Very Happy

çok karizma çıkmış be kardeşim ondan Very Happy

Hasan'dan itiraflar..
1 sayfadaki 1 sayfası