FORUM SBL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SBL Forum

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

KADIKÖY'DE CARLOS RÜZGARI!..

YazarMesaj
Misafir
Misafir

KADIKÖY'DE CARLOS RÜZGARI!.. Empty
MesajKonu: KADIKÖY'DE CARLOS RÜZGARI!..   KADIKÖY'DE CARLOS RÜZGARI!.. EmptyPaz Kas. 16 2008, 12:45

KADIKÖY'DE CARLOS RÜZGARI!.. 61831_1_081116102335
Fener, Galatasaray’dan sonra Ankaraspor’u da devirirken Brezilyalı yıldız göz kamaştırdı.

Sarı-Lacivertli takım lig ikincisini geçerken zorlanmadı. Roberto Carlos önce ilk golü
attı, sonra Lugano’ya, G.Saray’a attırdığı golün kopyasını hazırladı. Son 5 maçın 4’ünü kazanan Fener 4’üncü sıraya çıktı

Penaltı beklentisi

KANARYA krizi atlattı, Ankara’yı da yenerek ligde tırmanışını sürdürdü. 8. dakikada Murat, Edu’nun müdahalesiyle yerde kaldı ve penaltı bekledi. Hakem devam ettirdi. 12’de Carlos’un fikiği, 16’da Uğur’un şutu auta gitti. 32’de Deivid, serbest atışı Carlos’a pas olarak kullandı. Sambacı fileleri havalandırdı: 1-0.

Carlos&Lugano A.Ş.

DEİVİD’İN 37’deki şutunu kaleci çeldi. 55’te R.Carlos firikiği sert kullandı. İki direğe vuran top oyun alanına dönerken, Lugano tamamladı: 2-0. Mehmet Çakır’ın 60’taki volesi Volkan’da kaldı. 67’da Güiza’nın çaprazdan vuruşu auta çıktı. 69’da M.Çakır’ın firikiği kaleyi tutmadı. 73’te Carlos’un şutu kalecide kaldı.

Stoper Lugano Güiza’yı solladı

FENERBAHÇE’NİN savunmadaki sigortası Diego Lugano, attığı gollerle forvet oyuncusu Daniel Güiza’yı geride bıraktı. Geçen hafta Galatasaray ve dün de Ankaraspor ağlarını havalandıran Uruguaylı futbolcu, 3 gole ulaştı. İspanya Ligi Gol Kralı unvanlı Güiza ise 11 karşılaşmada sadece 2 gol kaydedebildi.

İdmandaki numarayı yaptık

İlk golünü atan Carlos, ‘Deivid, çalıştığımız pozisyonu denemeyi önerdi. Ceza sahasına gittim golü de attım’ dedi. Çektiği şut 118 km hızla giden Sambacı, Fenerbahçe’nin doğru yolda olduğunu ifade etti

ANKARA maçında gol perdesini açan Roberto Carlos, idmanda Deivid ile çalıştıkları bir pozisyonu gerçekleştirdiklerini söyledi. Brezilyalı golcü ‘Frikik orta yapmak için uygundu. Ama Deivid bana gelip ‘İdmanda çalıştığımız pozisyonu yapalım mı?’ dedi. Ben de ceza alanına gittim. Kimse beni takip etmedi, vurdum ve golü attım’ dedi.

İlk goldeki şutu 118 kilometre hızla giden Roberto Carlos, Fenerbahçe’nin gittiği yolun doğru olduğunu belirtirken ‘Biz bu yola inandık, taraftarımız da inanabilir. Lugano çok dikkatli ve büyük bir oyuncu. Hiçbir ayrıntıyı kaçırmıyor. Galatasaray maçındaki gibi topu takip etti ve ikinci golü attı’ açıklamasını yaptı.

Edu: Bastım ama kasıt yok

MAÇIN 8. dakikasında Murat Tosun’un ayağına basan Edu, bunu doğruladı ama kasıt olmadığını söyledi. Murat ise, ‘Edu’nun hareketi net penaltıydı. Hakem verse üç puan bizim olurdu’ dedi.

Ankara’ya su vermediler

FENER, Kadıköy’de Ankaraspor ile oynadığı 5 maçı da kazandı. Kanarya, Şampiyonlar Ligi’nde Arsenal’e 5-2 yenildikten sonra oynadığı 6’ncı maçta da mağlup olmadı, 4 galibiyet ve 2 beraberlik aldı.

Semih’in milli maça yetişmesi tehlikede

FENER’İN gol kralı oyuncusu Semih, Ankaraspor maçının başında talihsiz bir sakatlık geçirdi. Sağ ayağına darbe alan Sarı-Lacivertli futbolcunun dizinde ödem oluştu. 14. dakikada yerini Emre’ye bıraktıktan sonra hastaneye götürülen Semih’in MR’ı çekildi. Kesin durumu bugün netlik kazanacak olan yıldız futbolcunun Avusturya ile oynanacak Milli Takım’ın aday kadrosundan çıkarılması bekleniyor.
(*Ç|a|Ğ|r|I*)

(*Ç|a|Ğ|r|I*)

Erkek Mesaj Sayısı : 436
Sınıf : 9-A

KADIKÖY'DE CARLOS RÜZGARI!.. Empty
MesajKonu: Geri: KADIKÖY'DE CARLOS RÜZGARI!..   KADIKÖY'DE CARLOS RÜZGARI!.. EmptyPaz Kas. 16 2008, 13:16

tebrikler carloss Very Happy Very Happy

KADIKÖY'DE CARLOS RÜZGARI!..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Alo Semih ben Carlos ;)
» Carlos geldi