FORUM SBL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SBL Forum

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

MANCHESTER'IN KANCAYI TAKTIĞI TÜRK OYUNCU KİM?

2 posters
YazarMesaj
±ze®©in61
V.I.P.
V.I.P.
±ze®©in61

Erkek Mesaj Sayısı : 1855
Sınıf : 11/D
İş/Hobiler : müzik, bilgisayar, ders...
Lakap : LaZ

MANCHESTER'IN KANCAYI TAKTIĞI TÜRK OYUNCU KİM? Empty
MesajKonu: MANCHESTER'IN KANCAYI TAKTIĞI TÜRK OYUNCU KİM?   MANCHESTER'IN KANCAYI TAKTIĞI TÜRK OYUNCU KİM? EmptySalı Eyl. 30 2008, 14:26

Manchester United genç futbolcuya kancayı taktı. Üstelik o futbolcu 4 büyüklerden birinde de değil. Bakın kim?
Turkcell Süper Lig'in flaş takımı Bursaspor'un golcüsü Sercan Yıldırım, geride kalan 5 hafta sonunda Galataraylı Milan Baros ile 4 golle krallık yarışında zirvede yer alıyor. Manchester United genç yıldıza şimdiden kancayı takmış durumda...

Hafta sonunda Yeşil-Beyazlılar deplasmanda Kocaelispor'u 3-2 ile geçerken, 18 yaşındaki genç forvet de 2 gole imza attı. İkinci haftadaki Gençlerbirliği maçında rakip fileleri iki kez havalandırırken, futbol otoritelerinin dikkatini çekmeyi başardı.

Bursalılar ve onu genç milli takımlardan tanıyanlar patlama yapacağından emindi. O da bulduğu şansı çok iyi değerlendirdi. Beş yıl öncesine kadar top topluyordu, şimdi ise hem Bursaspor'un hem de Ümit Milli Takım'ın gol silahı.

Tam Saha Dergisi'ne röportaj veren Sercan, kaleci antrenörleri Yaşar Duran'ın, kendisine Gençlerbirliği maçında yıldızlaşacağını söylediğini dile getirdi:

"Kirita da 2 gol atacağımı söylemişti. Bunlar benim için artı motivasyon oldu. Mücadeleyi benim gollerimle 2-0 kazandık. Ben de büyük mutluluk yaşadım." diye konuştu.

Uzun yıllar Bursaspor'a hizmet etmek istediğine dikkat çeken Sercan, hedefini Avrupa olarak belirliyor: "Yavaş yavaş ilerlemekte fayda var. Manchester United aileme ve eski başkanımız Levent Kızıl'a teklifini iletti. Bursaspor'la transferim konusunda temas kuran başka kulüpler de oldu."
FELLUCE
Mod
Mod
FELLUCE

Erkek Mesaj Sayısı : 777
Sınıf : emekçi sınıfı:)

MANCHESTER'IN KANCAYI TAKTIĞI TÜRK OYUNCU KİM? Empty
MesajKonu: Geri: MANCHESTER'IN KANCAYI TAKTIĞI TÜRK OYUNCU KİM?   MANCHESTER'IN KANCAYI TAKTIĞI TÜRK OYUNCU KİM? EmptyC.tesi Ekim 04 2008, 09:04

ben bu olayı 2 sene önce sölemiştim bazıları bana ''hade len manchester ne yapsın sizin oyuncunuzu'' demişlerdi şimdi hepsine girsin bu haber
http://www.nolur.com

MANCHESTER'IN KANCAYI TAKTIĞI TÜRK OYUNCU KİM?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-