FORUM SBL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SBL Forum

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

En kolay virüs yapma programı proagent v 2.1.9

3 posters
YazarMesaj
HarLequin®
V.I.P.
V.I.P.
HarLequin®

Erkek Mesaj Sayısı : 269
Sınıf : 11-A
İş/Hobiler : Sanal Memur:P
Lakap : Soytar1

En kolay virüs yapma programı proagent v 2.1.9 Empty
MesajKonu: En kolay virüs yapma programı proagent v 2.1.9   En kolay virüs yapma programı proagent v 2.1.9 EmptyC.tesi Eyl. 06 2008, 11:07

ewet arkadaslar yeni bir program olan proagentle yaklasık 50gb param oldu daha önceleri clewerlarla ugrasırken su anda ironbelttlerle ticaret yapıyorum... ben oyunu bıraktım we kullandıgım programı size tawsiye ediyorum proagent v2.1.9
ewet içinde nasıl kullanılacagına dair bilgiler war ama ben yinede biraz bahsedeyim

1- kurbanımızın hangi şifrelerini istiyorsak onu işaretleyelim

2-ingilizce bilmeyenler dil seçimini yapabilir

3-gelişmiş ayarlarla mümkün mertebe uğraşmayalım

4-kurban dosyamızı açtığında hata mesajı verdirebiliriz işaretlediğimizde kutu çıkacak oraya istediğiniz hata mesajını yazınız (örn) error 404 !!!) ve tamam deyiniz

5-burayı işaretlerseniz kurban dosyayı açtıktan sonra dosya kendisini imha eder işaretlenmesi uygundur yoksa junk mail (depo gereksiz mesajlarla dolar) her tıklamada mail alırsınız

6-serverimizin uzantısını seçeriz exe ve src tercih edilmelidir diğerleri ikon desteklemez

7- 6.şıkkın devamıdır buradan serverimizin nasıl gözükmesini istiyorsak o ikonu seçer ve tamam deriz (benim favorilerim resim ve rar dosyası ikonu )

8- mail adresimizi yazarız önemli !!! sadece yahoo mail’e rapor gelir diğer adresler pek sağlıklı değildir

9-yazdıklarımı tam olarak yaptıysanız serveri oluştur ikonuna tıklayınız

10-proagentin bulunduğu klasörün içine girin serveriniz (server adı ile ) hangi ikonla hazırladıysanız sizi bekliyor istediğiniz mailden istediğiniz maile yada rar dosyası olarak msn üzerinden kurbanınıza yollayın ve şifreler gelmeye başlasın tabi kurban yerse

11- ve en önemlisi oluşturduğunuz servere kendiniz tıklamayın başınızı yakmayın
NOT:sakın ama sakın bana bunu içinde wirüs war demeyim bu zaten bir wirüs programıdır. içindeki wirüs programın wirüsüdür.
Download Link;
http://rapidshare.com/files/11484760...2.1.9.rar.html
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: En kolay virüs yapma programı proagent v 2.1.9   En kolay virüs yapma programı proagent v 2.1.9 EmptyC.tesi Eyl. 06 2008, 15:19

link ölü silent silent
±ze®©in61
V.I.P.
V.I.P.
±ze®©in61

Erkek Mesaj Sayısı : 1855
Sınıf : 11/D
İş/Hobiler : müzik, bilgisayar, ders...
Lakap : LaZ

MesajKonu: Geri: En kolay virüs yapma programı proagent v 2.1.9   En kolay virüs yapma programı proagent v 2.1.9 EmptyC.tesi Eyl. 06 2008, 15:25

keylogger demi bu? öle olması lazım. arkadaşlar siz siz olun bulaşmayın böle şeylere Wink
(*Ç|a|Ğ|r|I*)

(*Ç|a|Ğ|r|I*)

Erkek Mesaj Sayısı : 436
Sınıf : 9-A

MesajKonu: Geri: En kolay virüs yapma programı proagent v 2.1.9   En kolay virüs yapma programı proagent v 2.1.9 EmptyPaz Tem. 19 2009, 21:16

abi link bozuk da ben sağlamını indirdim Proagent ile yapılmış serverleri artık kimse yemiyo ama yinede acemiler var ortalıklarda sağolasın Wink

En kolay virüs yapma programı proagent v 2.1.9
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-