FORUM SBL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SBL Forum

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

My Name is Earl

3 posters
YazarMesaj
biohazard1

biohazard1

Erkek Mesaj Sayısı : 237
Sınıf : 11/C

My Name is Earl Empty
MesajKonu: My Name is Earl   My Name is Earl EmptyPaz Ağus. 24 2008, 17:02

Çok sıcakkanlı(!) bir karakteri ve onun 'karma'sınıkonu alan cnbc-e de seyredebileceğiniz bir dizi.
T°º©

T°º©

Kadın Mesaj Sayısı : 436
Sınıf : 11-B

My Name is Earl Empty
MesajKonu: Geri: My Name is Earl   My Name is Earl EmptySalı Ağus. 26 2008, 10:38

ben çok seviorum onu ya
şeye benzio
stv deki hakkını helal et var, liste yapıo günahları için earl de aynen liste yapıo ama acayip komik ya çok benziolar ya Very Happy
meLadd_yY

meLadd_yY

Kadın Mesaj Sayısı : 136
Sınıf : 11.D SbL

My Name is Earl Empty
MesajKonu: Geri: My Name is Earl   My Name is Earl EmptyPerş. Ağus. 28 2008, 10:43

Eet yha ztn o stv deki dizi cıkmıstı gazetelere My name is earl ü taklıt edıo dıe ... O da Türkish versyon dmk ki Very Happy Very Happy Very Happy Ama My name is earl gecktn de muhtesem yha hele kareşine bayılıom onn ..Bi insan bu kdr da aptal olamaz ddrtıo wala insana Very Happy Very Happy
T°º©

T°º©

Kadın Mesaj Sayısı : 436
Sınıf : 11-B

My Name is Earl Empty
MesajKonu: Geri: My Name is Earl   My Name is Earl EmptyPerş. Ağus. 28 2008, 11:42

salak sarışın var hani eaRL KOMADAYKEN nelr yaptrmıştı izledinmi uyansın die Laughing
meLadd_yY

meLadd_yY

Kadın Mesaj Sayısı : 136
Sınıf : 11.D SbL

My Name is Earl Empty
MesajKonu: Geri: My Name is Earl   My Name is Earl EmptyPerş. Ağus. 28 2008, 11:50

Yk yah izlemedım srnrm ama bı bölümü vardı bnlar salak salak vıdeolar cekıolardı yengec tnıtımı yapmak için ona cok glmuztum Very Happy Very Happy Very Happy

My Name is Earl
1 sayfadaki 1 sayfası