FORUM SBL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SBL Forum

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ege'de Yunan uçaklarını tacizleri

3 posters
YazarMesaj
sabotage

sabotage

Erkek Mesaj Sayısı : 106
Sınıf : 2005/B
İş/Hobiler : her türlü fuzuli iş
Lakap : Peşmerge

Ege'de Yunan uçaklarını tacizleri Empty
MesajKonu: Ege'de Yunan uçaklarını tacizleri   Ege'de Yunan uçaklarını tacizleri EmptyCuma Tem. 18 2008, 18:49

Genelkurmay Başkanlığı, Yunanistan'a ait uçakların, Ege Denizi'nin uluslararası hava sahasında eğitim uçuşu icra eden Türk uçaklarına dün 3 kez önleme yaptığını bildirdi.
Genelkurmay Başkanlığının internet sitesinde yer alan ''Ege/Akdeniz Eğitim ve Tatbikat Uçuşlarına Yunanistan'ın Müdahalesi'' başlıklı duyuruya göre, dün, Türk Hava Kuvvetleri Komutanlığının Ege Denizi'nin uluslararası hava sahasında Eğitim Uçuşu icra eden F-16 uçaklarına, Yunanistan'ın Kastellion ve Soudabay meydanlarından kalkan F-16 uçakları tarafından Rodos Adası güneyinde 2 kez önleme yapıldı.
Türk F-16 uçaklarına, Yunanistan'ın Kastellion meydanından kalkan F-16 uçakları tarafından Ahikerya Adası güneyinde 1 kez önleme yaptı.

Bu adamların amacı ne yaw ne zaman derslerini vericez bunlara
AnthRaX
Mod
Mod
AnthRaX

Erkek Mesaj Sayısı : 339
Sınıf : onbir ce
İş/Hobiler : ---
Lakap : ---

MesajKonu: Geri: Ege'de Yunan uçaklarını tacizleri   Ege'de Yunan uçaklarını tacizleri EmptyCuma Tem. 18 2008, 19:53

Kaşınıyolar.
T-Rexum

T-Rexum

Erkek Mesaj Sayısı : 148
Sınıf : İzmir..

MesajKonu: Geri: Ege'de Yunan uçaklarını tacizleri   Ege'de Yunan uçaklarını tacizleri EmptyPaz Tem. 20 2008, 12:14

AnthRaX demiş ki:
Kaşınıyolar.

+1

Ege'de Yunan uçaklarını tacizleri
1 sayfadaki 1 sayfası