FORUM SBL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SBL Forum

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kaptanlar yumruklaştı mı?

4 posters
YazarMesaj
Bu®@k

Bu®@k

Erkek Mesaj Sayısı : 252
Sınıf : 10-A

Kaptanlar yumruklaştı mı? Empty
MesajKonu: Kaptanlar yumruklaştı mı?   Kaptanlar yumruklaştı mı? EmptyCuma Tem. 04 2008, 08:47

Beşiktaş’ın Avusturya kampından şok bir haber geldi !.. Takımın kaptanları İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toraman'ın yumruk yumruğa kavga ettiği ve iki futbolcuyu da menajer Sinan Engin'in kamptan kovduğu öne sürüldü.

Milliyet ve Vatan gazetelerindeki haberlere göre Beşiktaş’ın kampı olaylı başladı. Takımın iki kaptanı İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toraman yumruk yumruğa birbirine girince kamptan kovuldu.

Milliyet gazetesindeki haberde kavganın terlik yüzünden çıktığı öne sürüldü. Habere göre öğle yemeğine terlikle gelen İbrahim Toraman’ı İbrahim Üzülmez “Yemeğe neden terlikle geliyorsun, ayakkabı giysene” diye uyardı. İbrahim Toraman ise “Ayağım ağrıyor o yüzden terlik giyiyorum” yanıtını verdi. Üzülmez’in “Benim de ayağım ağrıyor ama ben terlik giymiyorum” sözüne İbrahim Toraman “Sanane” diye çıkışınca ortam bir anda gerildi. İbrahim Üzülmez “Ben bu takımın kaptanıyım” diye konuşarak ayağa kalktı. Toraman’ın “Ben de bu takımın kaptanıyım” savunmasını yapmasının ardından iki oyuncu bir anda birbirine girdi. Yumruk yumruğa kavga eden oyuncuları yemekteki diğer futbolcular güçlükle ayırdı.

Kavganın ardından akşam yemeğinde Menajer Sinan Engin'in iki futbolcuyu barıştırmaya çalıştığı ancak kaptanların burada 2. kez birbirlerine tekme tokat girdiği de öne sürüldü. Birbirine vurdukları yumruk ve tekmeler sonucu yaralandıkları gözlenen iki kaptanı araya girenlerin güçlükle ayırdığı belirtildi.

Olaya büyük tepki gösteren Menajer Sinan Engin'in ise iki oyuncuyu İstanbul’a geri gönderme kararı aldığı belirtildi. Kamptan kovulan ve bugün İstanbul’a gelmesi beklenen İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toraman hakkındaki kararı Başkan Yıldırım Demirören’in vereceği bildirildi. İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toroman’ın yine kavga etmemeleri için aynı uçağa bindirilmeyeceği, birinin Salzburg, diğerinin ise Münih üzerinden İstanbul’a gönderileceği bildirildi.
FELLUCE
Mod
Mod
FELLUCE

Erkek Mesaj Sayısı : 777
Sınıf : emekçi sınıfı:)

MesajKonu: Geri: Kaptanlar yumruklaştı mı?   Kaptanlar yumruklaştı mı? EmptyCuma Tem. 04 2008, 08:59

kim dövmüş Question
http://www.nolur.com
±ze®©in61
V.I.P.
V.I.P.
±ze®©in61

Erkek Mesaj Sayısı : 1855
Sınıf : 11/D
İş/Hobiler : müzik, bilgisayar, ders...
Lakap : LaZ

MesajKonu: Geri: Kaptanlar yumruklaştı mı?   Kaptanlar yumruklaştı mı? EmptyCuma Tem. 04 2008, 10:41

EMRECAM demiş ki:
kim dövmüş Question
kesin deli ibraam dövmüştür Very Happy:D:D
Bu®@k

Bu®@k

Erkek Mesaj Sayısı : 252
Sınıf : 10-A

MesajKonu: Geri: Kaptanlar yumruklaştı mı?   Kaptanlar yumruklaştı mı? EmptyCuma Tem. 04 2008, 11:15

"Pişman değilim"
Beşiktaş'ta takım arkadaşı İbrahim Toraman ile ettiği kavga nedeniyle kadro dışı bırakılan kaptan İbrahim Üzülmez, yönetimin vereceği her karara saygılı olacağını söyledi.

Kadro dışı bırakılmasının ardından İstanbul'a dönüşünde Münih Havalimanı'nda basın mensuplarının sorularını yanıtlayan İbrahim Üzülmez, "Bu saatten sonra söylenecek çok da şey yok. Yönetimin vereceği her karara uyacağım. Yaşanması gereken bir olaymış ve yaşandı. Bir takımda bazı kurallar vardır. Bu kurallara herkes uyar. Eğer yemeğe terlikle inilmeyecekse inilmez. Bu kuralları ben koymuyorum. Yönetimin kararını bekleyeceğim. Pişman değilim. Karşı tarafında böyle bir olayda neler düşündüğünü ve niyetinin ne olduğunu bilmek lazım. Beşiktaş'ın kaptanı olarak böyle bir olayın içinde bulunduğum için çok üzgünüm ama yaşanması gerekiyormuş ve yaşandı" dedi.

04.07.2008
Kaynak : DHA
®@!fß_1907
Mod
Mod
®@!fß_1907

Erkek Mesaj Sayısı : 1492
Sınıf : artık mezun (bahçeşehir halkla ilişkiler)
İş/Hobiler : bi futbol bi fenerbahçem :P
Lakap : Hazreti Rufet (halil hocam saolsun:D)

MesajKonu: Geri: Kaptanlar yumruklaştı mı?   Kaptanlar yumruklaştı mı? EmptyCuma Tem. 04 2008, 12:56

toroman da tosun gibi be olum bence toroman daıtmıştır deliyi Very Happy:D
FELLUCE
Mod
Mod
FELLUCE

Erkek Mesaj Sayısı : 777
Sınıf : emekçi sınıfı:)

MesajKonu: Geri: Kaptanlar yumruklaştı mı?   Kaptanlar yumruklaştı mı? EmptyCuma Tem. 04 2008, 13:01

toraman sivas çocuğu olum aslan gibi yiğido acırmı ALLAHın delisine
http://www.nolur.com
±ze®©in61
V.I.P.
V.I.P.
±ze®©in61

Erkek Mesaj Sayısı : 1855
Sınıf : 11/D
İş/Hobiler : müzik, bilgisayar, ders...
Lakap : LaZ

MesajKonu: Geri: Kaptanlar yumruklaştı mı?   Kaptanlar yumruklaştı mı? EmptyCuma Tem. 04 2008, 16:33

lan talip gelirse satcaz demiş sinan engin. olm ne var bu kadar büyütcek ki? trabzon alsın toraman'ı yaa. bizde kavga etmez. etse bile dayak yer bdaa etmez, kavga da sorun olmaz, bıçak yemeden ölüm tehdidi almadan arabası kurşunlanmadan kurtulduuna dua eder Very Happy:D

Kaptanlar yumruklaştı mı?
1 sayfadaki 1 sayfası