FORUM SBL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SBL Forum

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

o bir efsane...

YazarMesaj
Bozkurt1903

Bozkurt1903

Erkek Mesaj Sayısı : 395
Sınıf : 11/E s'özel'
İş/Hobiler : Beşiktaş!

o bir efsane... Empty
MesajKonu: o bir efsane...   o bir efsane... EmptyPtsi Haz. 30 2008, 12:00

PASCAL NOUMA

Pascal Nouma Hakkında
Isim: Pascal Olivier
Soyisim: NOUMA
Dogum Tarihi: 06.01.1972
Burcu: Oglak Aile Durumu: Evli (1 kizi var)
Boyu: 1.88 Kilosu: 82
Tuttugu Takim:Besiktas Forma No: 21
Lakapları:Black Bull (kara boga), Siyah İnci, Piskopat, Black Eagle (kara kartal), Tombalaci
En begendigi Türk mankenler: Cagla Sikel, Deniz Akkaya
Dinledigi Türk sanatcilar: Tarkan, Nez
En sevdigi icecek: Efes Pilsen
Kendinde sevmedigi tarafi: Yüz görüntüsü
Futbolcu olmasaydi yapacagi meslek: Gangster, Mafya, Kasimpasali olurdu (kendi deyimleridir)
Bos zamaninda en cok ne yapmayi sever: Ailesiyle vakit gecirmeyi, kiziyla oynamayi seviyor.
En Begendigi Futbolcu: Ahmet Dursun
En iyi arkadaslari: Ahmet Dursun, Yasin Sülün, Bayram
Türkiyede SIKCA ugradigi yerler: Reina, Laila, Gatto
Eski takimlari: Al-Khour (Qatar)*09/2003) Besiktas*(07/2002-22/04/2003) Al-Khour (Qatar)*09/2003) Besiktas*(07/2002-22/04/2003) Olympique de Marseille*(09/2001-06/2002) Besiktas*(06/2000-09/2001) Lens*(1998-2000) Strasbourg*(1996-1998) Paris Saint-Germain*(1994-1996) Caen*(1993-1994) Lille Olympique Sporting Club*(1992-1993) Paris Saint-Germain*(1986-1992) Rosny-sous-Bois

''KARTAL KAN'I TAŞIYORUM''
Beşiktaş'ın çılgın futbolcusu Pascal Nouma, Siyah-Beyazlı taraftarların kendisine duyduğu sevgiyi şöyle tarif etti: 'Çünkü ben kartalla aynı kana sahibim.'BİR yıl aradan sonra yeniden Siyah-Beyazlı formayı giymeye başlayan Pascal Nouma, Beşiktaş Dergisi'ne ilginç açıklamalar yaptı. Sezon açılışında tribünlerle buluştuğu anı unutamadığını belirten Fransız futbolcu, 'Herkes böyle bir rüyayı yaşamak ister' dedi. Beşiktaş'a gelmeden önce uzun süre futboldan ayrı kaldığını belirten Nouma, 'Açılışta taraftarlar istediği için forma giydim' diye konuştu. SEZONUN ilk iki haftasında kondisyon eksiği olduğu için şans bulamadığını belirten Pascal, 'Ancak şimdi kondisyon açısından da istenilen düzeye yavaş yavaş geliyorum. Takım arkadaşlarımla aramdaki açığı kapattım. İstanbulspor maçında oynamak istiyorum' ifadesini kullandı. Bu sezon kaç gol atacağını sadece kızına söylediğini belirten Nouma, 'Öğrenmek için onu aramanız gerekecek' dedi.PASCAL, Galatasaray'a gitmeyişinin nedenini de, 'Çünkü Fransa'da doğdum, Beşiktaşlı oldum' diye açıkladı. Röportaj sırasında sık sık taraftarların kendisine yaptığı tezahüratları mırıldanan Pascal Nouma, 'Beşiktaş'tan başka takıma gidemezdim; çünkü ölmek istemiyorum! Gitseydim bu şarkı olmazdı, ben de ölür giderdim' dedi. Nouma, taraftarın kendisini kartal kanı taşıdığı için çok sevdiğini belirtti.

ÖLÜNCE BENİ İNÖNÜ'YE GÖMÜN!
oliver pascal nouma
25 kasım 2005

o bir efsane...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-