FORUM SBL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SBL Forum

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

BÜLENT UYGUNLU YİĞİDOLAR ;)

3 posters
YazarMesaj
®@!fß_1907
Mod
Mod
®@!fß_1907

Erkek Mesaj Sayısı : 1492
Sınıf : artık mezun (bahçeşehir halkla ilişkiler)
İş/Hobiler : bi futbol bi fenerbahçem :P
Lakap : Hazreti Rufet (halil hocam saolsun:D)

BÜLENT UYGUNLU YİĞİDOLAR ;) Empty
MesajKonu: BÜLENT UYGUNLU YİĞİDOLAR ;)   BÜLENT UYGUNLU YİĞİDOLAR ;) EmptyCuma Haz. 20 2008, 14:37

bu forumda bi takım eksik gibi geldi;
arkadaşlar bakyorum da herkez memleketini cartı curtu yazmış ama destan yazan SİVASSPOR es geçilmiş!!!

kusura bakmayın ama bülent uygunun ve sivassporun hakkını yedirmem Smile hem de şu da bilinsin ki sivasın başarısı diğer anadolu klüplerimizin yaptığı bi yıllık sıçrama değildir sivasspor paflarda da şampiyon olarak ne kadar ciddi bir kulüp olduğunu bizlere göstermiştir sanıyorum Wink Türk futbolu için gösterdiği çabadan ve verdikleri heyecandan dolayı tüm sivasspor camiasına minnettarım;)
±ze®©in61
V.I.P.
V.I.P.
±ze®©in61

Erkek Mesaj Sayısı : 1855
Sınıf : 11/D
İş/Hobiler : müzik, bilgisayar, ders...
Lakap : LaZ

MesajKonu: Geri: BÜLENT UYGUNLU YİĞİDOLAR ;)   BÜLENT UYGUNLU YİĞİDOLAR ;) EmptyCuma Haz. 20 2008, 14:42

bööle artislik yapmıcan arkadaş. burda yüzbaşılar var gördüün gibi terbiyesizlğe lüzum yok. trabzon var o anadolu'yu temsil edio yeter. seneye görcez sivası da bakalım neyin nesi asıl seneye belli olur o. gençler birliği de yaptıydı bunları.
®@!fß_1907
Mod
Mod
®@!fß_1907

MesajKonu: Geri: BÜLENT UYGUNLU YİĞİDOLAR ;)   BÜLENT UYGUNLU YİĞİDOLAR ;) EmptyCuma Haz. 20 2008, 14:58

tzercin61 demiş ki:
bööle artislik yapmıcan arkadaş. burda yüzbaşılar var gördüün gibi terbiyesizlğe lüzum yok. trabzon var o anadolu'yu temsil edio yeter. seneye görcez sivası da bakalım neyin nesi asıl seneye belli olur o. gençler birliği de yaptıydı bunları.

ulen önce yazdıklarımı oku ne diom sana adamlarınki öle dier anadolu kulüpler gibi boş bi yıllık , bütün imkanların harcanp 1-2 transfer yapılarak kazanılan başarı diil aksine 4-5 sakatla hemde bunlar balili gibi uzun bi süre mehmet yıldız gibi adamların yokluunda gelmiş bi başarıdır ve de paf takımları da şampiyon olmuştur Wink

sonuna kadar YİĞİDOLAR Very Happy
±ze®©in61
V.I.P.
V.I.P.
±ze®©in61

Erkek Mesaj Sayısı : 1855
Sınıf : 11/D
İş/Hobiler : müzik, bilgisayar, ders...
Lakap : LaZ

MesajKonu: Geri: BÜLENT UYGUNLU YİĞİDOLAR ;)   BÜLENT UYGUNLU YİĞİDOLAR ;) EmptyCuma Haz. 20 2008, 15:16

okuduk len. bak yüzbaşıyız attırma tepemi askeeerr. allahalla. seneye lig düşmemeye oynamas inş.
®@!fß_1907
Mod
Mod
®@!fß_1907

MesajKonu: Geri: BÜLENT UYGUNLU YİĞİDOLAR ;)   BÜLENT UYGUNLU YİĞİDOLAR ;) EmptyCuma Haz. 20 2008, 15:21

oynamaz yüzbaşı oynamaz merak etme sen Wink

ama dikkat et bir gece ansızın gelmiim snn kouşa Razz
Bu®@k

Bu®@k

Erkek Mesaj Sayısı : 252
Sınıf : 10-A

MesajKonu: Geri: BÜLENT UYGUNLU YİĞİDOLAR ;)   BÜLENT UYGUNLU YİĞİDOLAR ;) EmptyC.tesi Haz. 21 2008, 08:45

kusura bakma ama bence bülent uygun hiç başaralı bir teknik direktör deil türkiyenin sıradan teknik direktörlerinden beni oyuncularına laf atmıyorum ve başarılarınada saygı gösteriorum ama bülent uygun konusununda sana katılmıorum
®@!fß_1907
Mod
Mod
®@!fß_1907

MesajKonu: Geri: BÜLENT UYGUNLU YİĞİDOLAR ;)   BÜLENT UYGUNLU YİĞİDOLAR ;) EmptyC.tesi Haz. 21 2008, 09:45

elbette oyuncularda biter iş fakat onlara taktik veren moral aşılayan hepsinden önce haftanın 5 günü idmana çıkartan teknik direktördür başarılarda teknikdirektörlern payları herzaman için çok büyüktür bunu unutma Wink
Bu®@k

Bu®@k

Erkek Mesaj Sayısı : 252
Sınıf : 10-A

MesajKonu: Geri: BÜLENT UYGUNLU YİĞİDOLAR ;)   BÜLENT UYGUNLU YİĞİDOLAR ;) EmptyC.tesi Haz. 21 2008, 10:07

ben teknik direktörlerin payı yoktur demiorum hatta bence teknik direktörlerin payı sanılanın çok çok üstündedir benim yorumum bülent uygun a özel yani kişiseldi bence bülent uygun ii bir teknik direktör deil bunu söledim sadece elbette teknik direktörlerin emekleri tartışılamaz

BÜLENT UYGUNLU YİĞİDOLAR ;)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-